Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2019 (1)
Грудень 2018 (24)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Україна заговорить англійською!

Україна заговорить англійською!

Україна заговорить англійською!

Участь у науково-практичній конференції


18 листопада Продан Ю. П., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, взяла участь у науково-практичній конференції “Концепція змішаного навчання (BlendedLearning)  іноземних мов з використанням онлайн платформи “Lingva. Skills” для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів України”, яка відбулася в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ) в рамках реалізації програми PDP NATO “Практичний курс англійської мови для державних службовців” та Указу Президента України “Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні”. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Соціальний проект вивчення англійської мови “Lingva. Skills”, соціальний проект “Академія навичок” та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

З вітальним словом виступив Хобзей П. К., заступник Міністра освіти і науки України, який наголосив на необхідності вивчення іноземних мов для всіх українців незалежно від професії, віку, кваліфікації, діяльності, а саме “Україна заговорить англійською!” (“UkrainewillspeakEnglish!”) завдяки соціальному проекту вивчення англійської мови “Lingva. Skills”. Цей проект передбачає безкоштовне навчання англійської мови для усіх бажаючих у будь-якому місці та у будь-який час. Також відбулося обговорення в інтерактивному форматі щодо нових концепцій навчання іноземним мовам, методів навчання іноземним мовам задля підвищення ефективності засвоєння матеріалу, презентацій кращих світових практик вивчення англійської мови завдяки технології змішаного навчання.

Після закінчення конференції усі учасники отримали сертифікати та подарунки. 


Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською!