КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2019 (4)
Квітень 2019 (18)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Україна заговорить англійською!

Україна заговорить англійською!

Україна заговорить англійською!

Участь у науково-практичній конференції


18 листопада Продан Ю. П., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, взяла участь у науково-практичній конференції “Концепція змішаного навчання (BlendedLearning)  іноземних мов з використанням онлайн платформи “Lingva. Skills” для фахівців з мовної підготовки вищих навчальних закладів України”, яка відбулася в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ) в рамках реалізації програми PDP NATO “Практичний курс англійської мови для державних службовців” та Указу Президента України “Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні”. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Соціальний проект вивчення англійської мови “Lingva. Skills”, соціальний проект “Академія навичок” та Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

З вітальним словом виступив Хобзей П. К., заступник Міністра освіти і науки України, який наголосив на необхідності вивчення іноземних мов для всіх українців незалежно від професії, віку, кваліфікації, діяльності, а саме “Україна заговорить англійською!” (“UkrainewillspeakEnglish!”) завдяки соціальному проекту вивчення англійської мови “Lingva. Skills”. Цей проект передбачає безкоштовне навчання англійської мови для усіх бажаючих у будь-якому місці та у будь-який час. Також відбулося обговорення в інтерактивному форматі щодо нових концепцій навчання іноземним мовам, методів навчання іноземним мовам задля підвищення ефективності засвоєння матеріалу, презентацій кращих світових практик вивчення англійської мови завдяки технології змішаного навчання.

Після закінчення конференції усі учасники отримали сертифікати та подарунки. 


Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською! Україна заговорить англійською!