Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2018 (18)
Вересень 2018 (20)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (12)
Травень 2018 (41)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Концертна програма для шепетівських школярів

Концертна програма для шепетівських школярів

Концертна програма для шепетівських школярів

Профорієнтаційна робота


11 листопада відбулася концертна програма для жителів м. Шепетівка, в якій взяли участь хореографічні колективи Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, а саме: ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» (художній керівник Заслужений діяч мистецтв України Чорнобиль В. В.) та ансамбль естрадного танцю «Каскад» (художній керівник відмінник освіти Кучерява О. А.).Творчі колективи представили хореографічні композиції: «Щедрик» (постановка Літинської І. В.); хореографічна поема «Утоплена» за однойменним твором Т. Г. Шевченка (постановка Кучерявої О. А.); Збручанська кадриль (постановка Чорнобиля В. В.); «На святі з Тарантелою» (постановка Кучерявої О. А.); «Гопак» (постановка Чорнобиля В. В.).

В концертній програмі також взяли участь студенти: Лискун Я., Кохан Б. (328 група) (клас викладача Боднар О. Л.); Ширяєва Ю., Токар Л. (218 група) (клас викладача Столаби Т. В.); Табельський С. (418 група), Маланчій О., Ковалишен Р., Клімов О., Гуменюк С. (4235 група). Режисер концертної програми – Семенків І. А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Фотозйомку заходу забезпечили Митюк І. та Мельник О. (467 група).

 

Концертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярівКонцертна програма для шепетівських школярів Концертна програма для шепетівських школярів