Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
Слово писемне та рідна мова – наші обереги та наша духовність. Літературно-музична композиція
Рай для студента. Розважальна програма
Кам’янець містичний. Квест-паті до святкування Хеловіну
Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 8 січня 2019 року
100 років Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка. Участь у заходах
Розвиток культури у Сатанівській селищній ОТГ. Участь у заходах
Надзвичайна ситуація в коледжі: умовна, навчальна. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2018 (6)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (7)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вражаючі миті

Вражаючі миті

Вражаючі миті

Виставка творчих робіт

 

Нещодавно відшуміло, відгуло, відгомоніло яскраве космічне  дійство «Мистецька галактика», що організували студенти спеціальності «Декоративно-прикладного мистецтва»  коледжу  культури і мистецтв  до Дня художника. Ініціаторами ідеї космічної галактики виступили студенти 467 гр. ДПМ, які долучили до творчих конкурсів: інсталяції «Нереальні реалії», та «Земні спогади» (гр. 360 кер. Дубінська О.В.); об’ємної пластики «Космічні  асоціації» (гр. 267 кер. Луць С.В.); плакатів «Мистецька галактика» (гр. 156  кер. Павлюк О.Ф.); костюму з елементами боді-арту «Космічний образ» всіх академічних груп кер. Горна Л.А.); святкової газети «Вісті з орбіт» (аудіо-, відео звернення, рукопис, друкована продукція студентів І-ІV курсів кер. Желіховська М.В.). Родзинкою свята стало  посвячення  першокурсників  в студенти.

Відлуння свята ще гуляло в спілкуваннях майбутніх творців прекрасного на основі вражень від побаченого, а на порозі вже стояли нові завдання підготовки традиційної виставки курсових та дипломних  робіт студентів коледжу у виставковій залі міста.

Офіційне відкриття виставки «Вражаючі миті» відбулось 16 листопада в рамках виховної години на базі виставкової зали міста по вул. Соборній, 39. Зі справжнім святом краси, фантазії, уяви, кольору і світла, різних технік виконання, - привітав присутніх заступник директора з навчальної роботи І.І.Червоногродський.

Завідувач денним відділенням Н.І.Латюк зазначила, що кожна виставка творчих доробків студентів коледжу, - це фахове зростання невтомного колективу педагогів та вихованців, яка має власне  обличчя, свій  шарм, свою родзинку. Виставці «Вражаючі миті» теж притаманні свої особливості у виборі тем, техніці виконання, власним баченням. Відомо, що кожний художник бачить світ по-своєму, відчуває його тільки так як належить йому, - тому в творчих  доробках  студентів ми бачимо рідне місто, його архітектуру, окремі куточки в нетрадиційних техніках, барвах, ракурсах.

Саме про це свідчать дипломні роботи Тетяни Довгопол, Ірини Лівінгстон, Ірини Севастьянової, Юлії  Жилюк, Дмитра Ткача, Надії Грязюк, Анастасії Столярчук, Анастасії Чалишевої, Анни та Альони Сливчук, Юлії Поліщук і всі вони сьогодні продовжують навчатись у ВУЗах України. Ніна Іванівна побажала всім учасникам свята творчих злетів нових пошуків на благо коледжу, міста, України.

Студентка спеціальності «Бібліотечна справа» Інна Михайловська висловила свої захоплення величчю і красою тих «Вражаючих митей», які закарбували у своїх  роботах  нинішні студенти,  випускники і побажала всім творчої снаги та віри в свої сили.

Серед поважних і бажаних гостей прийшла на свято зі своїми вихованцями директор дитячої художньої школи, член спілки художників України О.І.Савчук. Олена Іванівна відмітила вражаючий  рівень росту професіоналізму студентів, якими опікуються вчорашні випускники ДХШ, сьогоднішні викладачі коледжу О.Ф.Павлюк, Л.І.Горна, О.В.Дубінська, Т.В. Майгур, С.В. Луць. Побажала всім нових творчих звершень і неосяжних досягнень на шляху вдосконалення та розширення технік виконання.

Студентка випускного курсу Тетяна Івашова, одна із авторів серії гобеленів, створених за мотивами легенд знаної в нашому місті збирачки і дослідниці кам’янецького фольклору, авторки багатьох збірок, казок, легенд, переказів Тамари Андріївни Сис-Бистрицької, - зауважила, що працювала над своєю роботою залюбки і висловила щиру подяку викладачам циклової комісії ДПМ, всім викладачам та адміністрації коледжу за турботу, за знання, за те, що навчають студентів свої мрії втілювати в життя.

Групи шанувальників і прихильників мистецтва, вихованців дитячих мистецьких закладів міста, студентів коледжу змінювали одна  одну та, залишали свої відгуки і побажання у книзі відгуків.

Ніна Латюк – завідуюча денним

відділенням


Вражаючі миті Вражаючі митіВражаючі миті Вражаючі миті