Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиці

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиці

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

 Огляд тематичної полиці


Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиці

 

Зоря полинова горить 

І осяває в дооколі. 

Порожні села, ниви голі, 

Бур'ян, що з вітром гомонить. 

Печать і пустка — на віки. 

Мов сльози, роси серебріють. 

І страшно, хижо, дико виють 

В безлюдній Прип'яті вовки. 

 

   
 

Біда розчинилася у духмяному повітрі, у біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикос, у воді сільських криниць, у всій красі. Та хіба тільки в ній? Вона розчинилась у людях. Ця трагедія увійде в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей. 

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилині 40 секунд над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало полум'я. Розпочалась пожежа. 

Поля і луки, ліса і озера, річки і ставки Чорнобильщини тяжко вражені невидимою хворобою. Дичавіє земля, хоча ще квітують і родять сади. Ніхто не споживає тих гірких плодів, ніхто не йде до лісу за його цілющими дарами; не п'є води, насиченої   радіоактивною отрутою, і навіть повітря, яким ми дихаємо, стало ворогом. 

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи.           Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. 

25  квітня  в  бібліотеці  коледжу  проведено  цикл  заходів: огляд тематичної полиці «Гірчить Чорнобиль, крізь  роки гірчить…», перегляд  документального фільму «Чорнобиль. Як це було…».

Хоч минуло багато  років з того трагічного дня, наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються сьогодні. Збільшились захворювання та смертність людей, поширились дитячі захворювання. Ми, нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь: дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашувати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела.


Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиціГірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиціГірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиці


Новину відредагував: Maria - 13-06-2018, 10:58
Причина: Зміна форматування тексту новини