Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Великдень в подільській родині. Краєзнавча година

Великдень в подільській родині. Краєзнавча година

Великдень в подільській родині

Краєзнавча година

 

 

20 квітня відбулася краєзнавча година «Великдень в подільській родині», яку організували студенти третього курсу спеціальності «Бібліотечна справа». Керівник проекту – Михайловська  Інна (викладач Павлюк О. Я.).

Студенти Михайловська І., Абросімова Д., Погомій Х., Шевчук Д., Бандура І., Юзвак І. підготували повідомлення, які супроводжувалися відеопрезентаціями про великодні звичаї подолян, традиції святкування Великодня в їхніх родинах, презентували виставку-інсталяцію «Великодня мозаїка подільського села» та великодній інформаційний кошик.

До розмови долучились викладачі бібліотечних дисциплін Никитюк С. С., Булаєнко В. О., Павлюк О. Я. та члени акредитаційної експертизи Жукова В. П. і Твардовська А. А., які розповіли про традиції святкування Великодня в різних регіонах України, які вони представляють, зокрема на Волині, Поділлі, Поліссі, Слобожанщині.

Окрасою заходу стали українські пісні та гаївки у виконанні Столаби Т. В., викладача циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін та учасників народного фольклорного ансамблю «Джерело», яким вона керує.

Тож нехай великодні звичаї живуть в українських родинах, адже вони – це мудрість наших предків, колорит традицій та символ духовного відродження нашого народу. І так хочеться, щоб сьогодні ми всі відкрили свої душі, повернулися би до наших звичаїв і щоб воскресла душа нашої України у веснянках і гаївках, забавах та дивовижних писанках.

 

Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година Великдень в подільській родині. Краєзнавча година