Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2018 (28)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Грудень 2017 (41)
Листопад 2017 (30)
Жовтень 2017 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » У барвах кольору і світла Відкриття фотовиставки

У барвах кольору і світла Відкриття фотовиставки

  • 22-04-2017, 12:35
  • 237
  • 0
  • Новини

У барвах кольору і світла

Відкриття фотовиставки 

Нестримні емоції, колоритні пейзажі, величні архітектурні споруди, кумедні тварини і птахи - такі неповторні миті вдалося впіймати студентам коледжу культури і мистецтв спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» (голова комісії Василенюк В.М.) та увіковічити на світлинах. Кожній роботі юні фотографи дали влучну назву і оформили у виставку «У барвах кольору і світла», відкриття якої відбулося 21 квітня у Виставковій залі і яка продовжить свою роботу до 30 квітня.

Ознайомитися з творчими здобутками студентів, які опановують кіно-, фото- та відеосправи, завітали кам’янецькі митці, батьки, друзі, випускники коледжу та всі охочі. Кожною роботою захоплювалися, милувалися й розглядали до дрібниць.

«Традиційно у великодні свята студенти нашого коледжу демонструють творчі здобутки кам’янчанам. Сьогодні вони представили 54 фотороботи у рамках і близько сотні - на фотосушці. Активно «занотовували» прекрасні миті із життя студенти-першокурсники, втім є на виставці роботи друго- та третьокурсників. Після зимової паузи зацвіла весна, і наші діти із фотоапаратами вибігли на вулиці. Тож незабаром з’являться нові світлини» - зазначила у своєму виступі методист відділення Латюк Н.І.

Фотороботи високо оцінили місцеві фотографи Станіслав Стояновський, Володимир Рудик, Петро Ігнатьєв і голова фотоклубу «Погляд» Юрій Савін, котрий передав молодим талантам журнали з відео- та фотосправи.

 

  Галина Михальська,

 

Подолянин», 2017, 28.04.

У барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставкиУ барвах кольору і світла Відкриття фотовиставки