Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2020 (8)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (30)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача

Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача

Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача


 29-30 березня 2017 р. відповідно до  Закону України “Про освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури (із змінами і доповненнями, наказ № 621 від 07.18.2014 р.) та Положення про атестацію педагогічних працівників та концертмейстерів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями, наказ № 16 від 30.01.2012 р.), Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (із змінами і доповненнями, наказ № 214 від 13.10.2014 р.) в коледжі було проведено атестацію педагогічних працівників.

Атестація педагогічних працівників – екзамен для викладачів, це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

У черговій атестації взяли участь 24викладача, концертмейстера та працівника коледжу, а саме:  Форкун І.В., Стуговець Я.П., Корольчук С.В. (циклова комісія народних інструментів); Виниченко Н.В., Мечак Л.М.,Рудько Е.Й.(циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін); Павлюк О.Ф. (циклова комісія декоративно-прикладного мистецтва) Сирота О.В., Нікітіна І.Р. (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства); Красілич І.М., Козак О.В., Казимирчук Л.С. (циклова комісія видовищно-театралізованих заходів); Василенюк В.М. (циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи); Пшинешнюк С.С. (циклова комісія музичного мистецтва естради); Ляшук Т.Є. (циклова комісія культурологічних дисциплін); Стрельчук Л.І. (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Городецька Н.М., Гнатюк І.Д., Нижник С.В. (циклова комісія соціально-економічних  дисциплін); Никитюк С.С., Павлюк О.Я. (циклова комісія бібліотечних дисциплін); Чорнобиль В.В. (циклова комісія хореографічних дисциплін); Розумовська Р.М. (старший інспектор з кадрів).

Викладачі протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом стажування та проходження курсів підвищення кваліфікації в Інституті публічного управління та кадрової політики НАКККіМ; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі у студентських наукових заходах студентів коледжу; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.

   Атестаційна комісія в складі: Нижника С.В. - директора коледжу, Червоногродського І.І. - заступника директора з навчальної роботи, Павлюк О.Я. - завідуючої відділенням, Латюк Н.І. - методиста відділення, Корчука В.М. -керівника підрозділу сприяння працевлаштуванню випускників навчального закладу, Григорків Л.А. - завідувача методичним кабінетом, Никитюк С.С. - методиста, Рудько Е.Й., голови профспілкового комітету, Розумовської Р. М., старшого інспектора з кадрів відзначили, що викладачі, які атестувалися, мають належну фахову підготовку, ефективно використовують в роботі інформаційно-комп’ютерні технології, активно впроваджують у освітній процес інноваційні форми та методи навчання, шукають індивідуальний підхід до студентів з різним рівнем базової освіти.

  Атестаційною комісією було прийнято рішення про відповідність вищезазначених педагогічних працівників займаній посаді та про присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст першої категорії» і «спеціаліст другої категорії», а також порушене клопотання перед атестаційною комісією ІІІ-го рівня (обласного) стосовно присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та про присвоєння педагогічних звань.


 Атестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладачаАтестація як технологія оцінки особистісних досягнень викладача

 

24 квітня 2017 року відбулось засідання атестаційної комісії управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, яке очолювала начальник управління Трунова І. М. На розгляд комісії було подано атестаційні матеріали викладачів коледжу та отримані схвальні відгуки комісії, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та високого рівня підготовки до атестації.