Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
ВОЛОНТЕРИ СЕРЕД НАС
Творчі колективи коледжу підтвердили свою майстерність
Молодь святкує. Участь у фоточеленджі
Шукаємо та ростимо таланти України. Участь у фестивалі-конкурсі
Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі
У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента
Перетворена на професію творчість. Цикл заходів
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2018 (7)
Листопад 2018 (28)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Липень 2018 (6)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Крок у зіркове майбутнє

Крок у зіркове майбутнє

Крок у зіркове майбутнє

Екскурсія до КНУКіМ

 

9 грудня студенти випускних курсів відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2018”. Організатори екскурсії — Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Гудзь Т.А., викладач циклової комісії фортепіано та концертмейстерства, куратор групи 468 (ММЕ). Фотозвіт – Вергун Д. (457 гр. КФВ).

До Університету культури завітали амбіційні і талановиті абітурієнти з різних куточків України. Молодь із Кам’янця-Подільського, Кривого Рогу, Бердичева, Харкова, Львова, Кропивницького, Житомира та Одеси прибула рано-вранці, щоб особисто познайомитись із життям популярного ВНЗу і дізнатись про умови вступу та навчання, поспілкуватись з викладачами університету.

Окресливши маршрут екскурсії, студенти разом із гідами штабу «Абітурієнт-2018» спочатку завітали до факультету дизайну і реклами. Де дізналися, що уже з перших курсів студенти занурюються у професійні реалії під час майстер-класів від фахівців fashion-індустрії та є учасниками відомих мистецьких заходів: Ukrainian Fashion Week, Antvan Fashion Days, «Євро-БУМ».

Відкривши для себе факультет креативу, краси і стилю, молодь відвідала сучасні інноваційні лабораторії, у яких відбуваються практичні заняття студентів, та ознайомилась із напрямами, за якими здійснюється підготовка.

Студенти побували також на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; факультеті журналістики і міжнародних відносин; факультеті кіно і телебачення; факультеті режисури та шоу-бізнесу; факультеті економіки, права та інформаційних технологій; факультеті культурології факультеті хореографічного мистецтва;; факультеті музичного мистецтва. Викладачі університету провели прослуховування всіх бажаючих студентів, дали поради до вступу та настанови для майбутнього саморозвитку.

Студенти дізналися про можливість вступу з дипломом «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2 або 3 курс навчання без складання ЗНО. Ще однією цікавою новиною для молоді виявилась інформація про співпрацю Університету культури з європейськими ВНЗ і можливість отримання дипломів українського та європейського зразка за освітньою програмою «Подвійний диплом».

Найяскравішою подією Дня відкритих дверей для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Я сповідую філософію лідера, філософію переможця і цьому ж навчаю своїх студентів. Перед тим, як прийняти рішення, який університет обрати, раджу вам поспілкуватись зі студентами, бо саме вони – барометр будь-якого навчального закладу. Віра в себе – половина успіху. Інша половина – дії! Для того, щоб досягти висот, потрібно ставити мету, натхненно працювати і впевнено робити крок у майбутнє. Моє кредо – «Жити, творити, любити і перемагати», чого і вам всім бажаю», – сказав Михайло Поплавський.

Дорогою додому студенти радо ділились емоціями, розповідаючи, що у виші неймовірно надихаюча атмосфера! Особливо їх вразило безпосереднє і відверте спілкування з творчими та професійними викладачами, веселими і натхненними студентами. Наші студенти творчі, талановиті та креативні, тому у майбутньому мають обрати найкращий творчий вуз.

 

Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє Крок у зіркове майбутнє

 

 

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.