Пісенний зорепад талантів
Магія жіночої краси
Фольклорно-етнографічне свято «Масляна» у Волочиську
Слід у серці
Майбутнє варто планувати
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2018 (6)
Травень 2018 (41)
Квітень 2018 (44)
Березень 2018 (51)
Лютий 2018 (23)
Січень 2018 (16)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Пісенний зорепад талантів

Пісенний зорепад талантів

Пісенний зорепад талантів

Вокальний конкурс

 

14 березня 2018 р. в концертній залі коледжу відбувся вокальний конкурс «Пісенний зорепад», у якому учасники виконували твори у чотирьох номінаціях: академічний вокал; естрадний вокал; народний спів; малі форми.

Конкурсанти були розділені на чотири вікових категорії, відповідно до курсів навчання. На розсуд поважного журі: Червоногродського І.І., Павлюк О.Я., Олексійчука М.А., Пшинешнюка С.С., Стуговця Я.П. та голови журі – Нижника С.В. виносився один твір зарубіжного або українського автора, що оцінювався за критеріями: вокальна техніка, артистизм, відповідність твору віковим та програмним вимогам. Конкурс став справжнім святом і подарував слухачам нові таланти, а його учасникам – нагороди:

 

Номінація «Академічний вокал»

І місце - Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Кавуля Марія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.; Осіпова Анастасія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІ місце – Войціцька Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.; Джула Наталія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Марченко Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.; Струк Катерина (ІІІ вікова категорія) клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

 

Номінація «Народний спів»

І місце – Комарчева Анастасія (І вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., Білюк Михайлина (І вікова категорія), Підгородецька Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

ІІ місце – Мельник Юлія (І вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П.; Пшинешнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

 

Номінація «Естрадний вокал»

І місце – Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Самар Богдан (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Смішна Дар’я (ІІІ вікова категорія), Ширяєва Юлія (ІІІ вікова категорія), хореографія Літинської І.М. (студенти 34 групи), Савіцький Валентин (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Лискун Яна (ІV вікова категорія), Кохан Богдан (ІV вікова категорія), Юрчук Ольга (ІV вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.

ІІ місце – Папуга Мирослава (ІІ вікова категорія), Ареф’єва Єлизавета (ІІ вікова категорія), Яремійчук Мар'яна (ІІ вікова категорія), Пухальська Олександра (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Котович Вікторія (ІІ вікова категорія), Андрійчук Руслана (ІІІ вікова категорія), Бурлака Діана (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Струс Катерина (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Годнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), Залевська Богдана (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.

ІІІ місце – Гаватюк Альбіна (І вікова категорія), Ясенко Наталія (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Колісник Максим (ІІ вікова категорія), Котик Руслана (ІV вікова категорія), Савченко Ірина (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Бараніцький Дмитро (ІІ вікова категорія), Джула Наталія, клас викладача Столаби Т.В.

ІV місце – Дутчак Андрій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Добровольський Сергій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.

 

Номінація «Малі форми»

І місце – дует Кохан Богдан, Юрчук Ольга (клас викладача Боднар О.Л.)

ІІ місце – дует Залевська Богдана, Самбор Богдан (клас викладача Мечак Л.М.).

ІІІ місце – дует «Забавні брати» Дутчак Андрій, Бугера Максим; дует Савченко Ірина, Подялюк Аліна (клас викладача Мечак Л.М.).

 

Бажаємо учасникам нових творчих злетів та перемог.


Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів Пісенний зорепад талантів

 

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.