Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Початок музичної кар’єри

Початок музичної кар’єри

Початок музичної кар’єри

Творчий звіт Валентина Годованюка

 

11 квітня в рамках відзначення 55-річного ювілею з часу заснування циклової комісії духових інструментів відбувся творчий звіт «МУЗИКА ОБ’ЄДНУЄ СЕРЦЯ» студента ІV курсу спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» ВАЛЕНТИНА ГОДОВАНЮКА (клас викладача ШУЛЬСА Я. В., концертмейстер ТИМЧУК Г. І.). Ведучі заходу: Юлія Орлянська та Катерина Карпенко.

Валентин Годованюк народився і виріс у мальовничому селі Гайове, що на Чемеровеччині, в родині музикантів. У селі був знаменитий на всю округу духовий оркестр – жодна подія (весілля чи похорон, святковий концерт чи парад) не обходилися без веселих чи тужливих мелодій: бравурних маршів, запальних польок чи легких вальсів. У цьому оркестрі грали і дід, і батько Валентина. Саме вони привили хлопчикові любов рідного краю, захоплення музикою і бажання грати на духових інструментах. Прикладом для наслідування став керівник сільського духового оркестру, випускник духового відділу Михайло Шулюк, який і порадив талановитому юнакові вступати до нашого навчального закладу.

У коледжі Валентин Годованюк зарекомендував себе як творча особистість. Спокійний, врівноважений за характером, всі свої емоції він звик висловлювати мовою музичних ритмів. Хлопець любить блюз і латиноамериканські ритми. Він грає в складі духового та естрадного оркестрів, які є гордістю коледжу. З дитинства серйозно захоплюється спортом, має спортивні досягнення з тенісу, із задоволенням грає у футбол і волейбол. А напередодні Дня студента В. Годованюк одноголосно визнаний кращим спортсменом коледжу.

У програмі творчого звіту – виконання музичних творів на ксилофоні, малому барабані та ударній установці:

композиція за мотивами угорських народних танців «Чардаш» італійського композитора Вітторіо Монті;

твір відомого подільського композитора Олексія Беца «Святкова хора»;

«Парафраз» на тему української козацької пісні «Розпрягайте, хлопці, коней!» Валерія Мінцева;

марш із опери «Макбет» Джузеппе Верді;

п’єса «Полька-шарманка» з балетної сюїти №1 Дмитра Шостаковича;

композиція «Чарльстон» болгарського композитора Добри Палієва;

марш «Будьмо!» Юрія Олелька;

композиція «Summertime (Літній день)» з опери «Поргі і Бесс» Джорджа Гершвіна;

композиція «When love takes over» («Коли любов перемагає») Девіда Гетта.

На завершення концертної програми прозвучав концерт для ударної установки з оркестром Ніка Ларрі у виконанні народного аматорського оркестра духових інструментів (керівник – ЛІДІЯ ОСТАП’ЮК).

Музикою руки заціловані,

Розтривожена оркестрами душа,

З Бахом, Лисенком, Бетховеном

Музикант у мандри вируша.

Помах рук – і марево здіймається,

Стукіт паличок – і стогне буревій,

Звуки музики – і серце закохається

У буянні щастя і надій.

(за Олесем Доріченко)

  

Композиції у виконанні Валентина Годованюка об’єднали всіх присутніх. І ми розуміємо, що за видимою легкістю і вільністю виконання прихована його щоденна копітка праця, тренування, репетиції разом з досвідченим педагогом з майже 40-річним стажем, викладачем-методистом вищої категорії, справжнім майстром своєї справи Ярославом Володимировичем Щульсом і прекрасним концертмейстером Ганною Ігорівною Тимчук.

Творчий звіт – це тільки початок музичної кар’єри здібного студента, пролог перед великим життєвим музичним соло. Побажаємо Валентинові Годованюку та його наставникам нових творчих звершень, удосконалення виконавської майстерності, здійснення заповітних мрій!

 

Софія Никитюк, методист коледжу

Фото В. Заянчуковського

 

Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри Початок музичної кар’єри

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.