Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2018 (10)
Вересень 2018 (18)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (4)
Червень 2018 (12)
Травень 2018 (41)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ

Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ

Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ

Профорієнтаційна зустріч

 

21 травня відбулися зустрічі студентів коледжу із викладачами Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Заступник директора Інституту практичної культурології та арт-менеджменту старший викладач Васильченко А.Л. проінформувала студентів випускних курсів про умови вступу до Академії, зокрема на спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності». Окреслила особливості вивчення дисциплін, які вона викладає «Паркова індустрія», «Індустрія розваг», «Креативний менеджмент», «Інноваційний менеджмент в культурі» та запевнила, що на тих, хто зробить свій вибір і вступить в НАКККіМ чекає цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє.

Філіна Т.В., кандидат історичних наук, доцент кафедри арт-менеджменту та івент-технологій провела майстер-клас під час якого навчала студентів, як раціонально використовувати навчальний та вільний час, а також запропонувала їм оригінальні методики ведення конспекту.

 

Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ Цікаве студентське життя та зіркове професійне майбутнє – це НАКККіМ

 

 

 

 

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.