Візьми участь у буккросингу!
Охорона праці очима дітей - 2019. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
Слово писемне та рідна мова – наші обереги та наша духовність. Літературно-музична композиція
Рай для студента. Розважальна програма
Кам’янець містичний. Квест-паті до святкування Хеловіну
Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 8 січня 2019 року
100 років Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка. Участь у заходах
Розвиток культури у Сатанівській селищній ОТГ. Участь у заходах
Надзвичайна ситуація в коледжі: умовна, навчальна. Об’єктове тренування з питань цивільного захисту
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2018 (6)
Жовтень 2018 (29)
Вересень 2018 (23)
Серпень 2018 (2)
Липень 2018 (7)
Червень 2018 (12)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

Книжковий простір коледжу

Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

 

30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Студенти та викладачі коледжу долучилися до книжкових акцій «Подаруй бібліотеці книгу» й «Буккросинг». Гасло буккросингу –  «Візьми. Принеси. Почитай. Передай». Було зібрано близько 30 видань і оформлена зона буккросингу, яка зразу привернула увагу багатьох поціновувачів книги й любителів читання. Студенти і викладачі відтепер матимуть можливість почитати книги класиків, твори сучасних українських і зарубіжних авторів, мотиваційну літературу, обмінюватися і ділитися хорошими книгами, обговорювати літературні новинки, дискутувати про прочитане.

Бібліотека коледжу є центром інформаційного забезпечення освітнього процесу. Завідувач бібліотеки Осадчук Л. А. та бібліотекар Владика Л. І. дбають про поповнення книжкового фонду, здійснюють систематичне  інформування користувачів про інформаційні ресурси, готують та проводять змістовні соціокультурні заходи. Адміністратор баз даних Філіпчук Т. М. здійснює впровадження інформаційних технологій в бібліотечне обслуговування, створила підбірку електронних підручників та навчальних посібників на офіційному сайті коледжу.

З професійним святом бібліотечних працівників щиро привітали студенти 356 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (куратор Бойчук Т. В.), з музичними вітаннями виступили: Войціцька Христина (323 гр.), Бугера Максим (318 гр.). Викладач Булаєнко В. О. передала ряд цінних книг для поповнення фонду бібліотеки коледжу. Студенти ІІІ курсу спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» до свята підготували відеосюжет про роботу бібліотеки «Читальний зал – вікно у світ знань», а також у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи інформаційної культури» (викладач Булаєнко В. О.) підготували та презентували інформаційні повідомлення про унікальні бібліотеки та шедеври книжкового мистецтва.

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу до книгозбірень – скарбниць духовних надбань людства, до тих, хто присвятив себе бібліотечній роботі. Разом з тим, це свято читачів – кожного, хто любить і шанує Книгу, розуміє її важливу місію – нести світло Знань, Мудрості, Добра.


Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек Книжковий простір коледжу. Заходи до відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек

 

 

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.