ЛЮБОВ – ЦЕ К-ПККіМ.НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Чарівний пензель. Конкурс авторських композицій
На Миколая казка завітає. Розважальна програма
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2020 (17)
Квітень 2020 (18)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Корисні посилання
КПККіМ » Наші перемоги 2017-2018 н.р.

Наші перемоги 2017-2018 н.р.

  • 23-01-2019, 12:06
  • 431
  • 0
  • ---

Наші перемоги

2017-2018 н.р.


№ з/п

Дата, місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

Нагороди

1

5 жовтня

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Чубар Іванна

Грамота за ІІ місце у відкритому обласному легкоатлетичному пробізі «Біг зради здоров’я» на дистанції 2 кілометри серед дівчат (коледжів)

2

13 жовтня

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Команда коледжу культури і мистецтв

(Струк К., Пшинешнюк І. (318 гр.),  Гареник М. (14 гр.),  Гуменюк М., Площенко А. (24 гр.), Будовицький Д., Ткач М., Мельник С. (367 гр.), Свіровський В. (34 гр.))

Диплом за участь в спортивно-розважальній грі «Козацькі забави», присвяченій Дню українського козацтва та Покрови

3

28 жовтня

2017 року,

м. Нетішин

 

Докладніше


Народний аматорський театр-студія «На Зарванській»

Диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу аматорських  театральних колективів «Золота маска»

4

03 листопада

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Сім’я Столаби

Диплом за участь у ІІІ відкритому фестивалі мистецьких родин «Родослав-2017»

Сім’я Пшинешнюків

Диплом за участь у ІІІ відкритому фестивалі мистецьких родин «Родослав-2017»

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело»

Диплом за участь у ІІІ відкритому фестивалі мистецьких родин «Родослав-2017»

5

18 листопада

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Підлужна Христина

Диплом за документальний фільм «У полоні мистецтва» Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка»

6

20-21 листопада

2017 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Шкарупа Сергій

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі українського солоспіву імені В. Заремби

Прокопишен Олег

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі українського солоспіву імені В. Заремби

Торжинська Олександра

Диплом за участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі українського солоспіву імені В. Заремби

7

20-22 листопада

2017 року,

м. Київ

 

Докладніше

Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

Диплом учасника ІІІ туру V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (2016-2017 роки)

Народний аматорський ансамбль «Подільські візерунки»

Диплом учасника ІІІ туру V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (2016-2017

Чорнобиль Володимир Володимирович

Подяка за вагомий внесок у розвиток національного хореографічного мистецтва та участь у роботі журі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

8

21-23 листопада

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Команда коледжу культури і мистецтв

(Струк К., Токар Л., Ширяєвої Ю. (318 гр.), Катернюк Д. (16 гр.), Микицей Є., Раїнчук О., Богуш А., Падневич А., Жеребнюк К. (256 гр.))

Диплом за ІІІ місце у Чемпіонаті міста з волейболу серед жіночих команд ВНЗ І-ІІ р.а.

9

25-26 листопада

2017 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Кохан Богдан

Диплом І ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Вокальний естрадний ансамбль «BandW»

Диплом І ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний хоровий спів» (юнацька вікова категорія)

Пшинешнюк Іванна

Диплом І ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Народний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело»

Диплом І ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Народний хоровий спів» (старша вікова категорія)

Дует «Кармента»

Диплом І ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Вокальні ансамблі» (юнацька вікова категорія)

Бугера Максим

Диплом ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (старша вікова категорія)

Тріо «Аурінія»

Диплом ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Вокальні ансамблі» (юнацька вікова категорія)

Ширяєва Юлія

Диплом ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Осіпова Анастасія

Диплом ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Академічний сольний спів» (старша вікова категорія)

Залевська Богдана

Диплом ІІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Лискун Яна

Диплом ІІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Підгородецька А.

Диплом ІІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Народний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Кавуля Марія

Диплом учасника ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Академічний сольний спів» (старша вікова категорія)

Товкало Крістіна

Диплом учасника ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Академічний сольний спів» (старша вікова категорія)

Смішна Дарія

Диплом учасника ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Естрадний сольний спів» (старша вікова категорія)

Боднар Ольга

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

Новіченко Юлія

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

Мечак Лариса

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

Нікітіна Ірина

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

Пшинешнюк Степан

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

Столаба Тетяна

Диплом ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра»

10

04грудня

2017 року

 

Докладніше

Кушнір Катерина

ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

11

05 грудня

2017 року, м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Кадинська Юлія

Подяка за активну участь у сприянні волонтерського руху, надання допомоги малозабезпеченим і одиноким ветеранам та пенсіонерам, учасникам АТО та з нагоди Міжнародного дня волонтера та благодійника

Тараненко Поліна Андріївна

Подяка виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за безкорисну соціально-спрямовану діяльність, свідому громадську позицію, сприяння розвиткові волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів)

Латюк Ніна Іванівна

Подяка виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за сприяння в організації та проведенні масових заходів (сприяння проведенню заходів національного та міжнародного значення, пов’язаних з організацією масових спортивних, культурних та інших видовищних і громадських заходів)

12

06-08 грудня

2017 року,

м. Киїів

 

Докладніше

Прокопишен Олег

Диплом лауреата ІІІ ступеня ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Академічний спів»

Категорія IV

 

Спеціальний диплом ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Академічний спів»

Категорія ІV

Самбор Богдан

Диплом лауреата ІІ ступеня ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Естрадний спів»

Категорія IV

 

Спеціальний диплом ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Естрадний спів»

Категорія ІV

Шкарупа Сергій

Диплом лауреата ІІІ ступеня ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Академічний спів»

Категорія V

 

Спеціальний диплом ХІІІ Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела»

Номінація «Академічний спів»

Категорія V

Новіченко Юлія Петрівна

Диплом пошани за особистий вклад у розвиток дитячої творчості та популяризацію української та світової культури

Мечак Лариса Михайлівна

Диплом пошани за особистий вклад у розвиток дитячої творчості та популяризацію української та світової культури

13

10 грудня

2017 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Пшенишнюк Іванна

Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Номінація «Вокал, народний спів»

Вікова категорія ІV

Смішна Дар’я

Диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Номінація «Вокал, естрадний спів»

Вікова категорія ІV

Білюк Михайлина

Диплом за участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Номінація «Вокал, народний спів»

Вікова категорія ІV

Марченко Христина

Диплом за участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Номінація «Вокал, академічний спів»

Вікова категорія ІV

Столаба Тетяна Вікторівна

Подяка за підготовку учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Пшинешнюк Степан Степанович

Подяка за підготовку учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

Нікітіна Ірина Русланівна

Подяка за підготовку учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу художньої творчості та виконавського мистецтва «Сяйво калити»

14

26 грудня

2017 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше


Творчий колектив студентів і викладачів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»

Грамота за високу художню майстерність, особливе художнє бачення, участь в організації виставки в трудовому колективі ПАТ «Хмельницькобленерго» і вагомий внесок у культурний розвиток Подільського краю

15

17 лютого

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Войціцька Христина

Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест»

Торжинська Олександра Вікторінва

Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест»

Бачинський Дмитро Петрович

Подяка за високийрівень підготовки учасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест»

16

18 лютого

2018 року, Волочиська ОТГ

 

Докладніше


Народний фольклорний ансамбль «Джерело»

Подяка за вагомий внесок у розвиток української культури і мистецтва, високий професіоналізм, участь у відзначенні свята «Ой масляна, яка ти красна»

17

21 лютого

2018 року

 

Докладніше


Кушнір Катерина

ІІІ місце у  VIII Міжнародній олімпіаді з української мови

18

24 лютого

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Торжинська Олександра

Диплом за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!»

Войціцька Христина

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!»

19

14 березня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Бугера Максим

І місце у номінації «Академічний вокал»

вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Прокопишен Олег

 

І місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Бабунець Аліна

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

ІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Кавуля Марія

 

І місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Осіпова Анастасія

 

І місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Комарчева Анастасія

 

І місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (І вікова категорія)

Білюк Михайлина

 

І місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (І вікова категорія)

Підгородецька Анастасія

 

І місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Самар Богдан

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Смішна Дар’я

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Ширяєва Юлія

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Савіцький Валентин

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Лискун Яна

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Кохан Богдан

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Юрчук Ольга

І місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

дует Кохан Богдан, Юрчук Ольга

І місце у номінації «Малі форми» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

Войціцька Христина

ІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Ладний Владислав

ІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Джула Наталія

ІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Мельник Юлія

ІI місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (І вікова категорія)

Хитрак Анастасія

ІI місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Пшинешнюк Іванна

ІI місце у номінації «Народний спів» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Папуга Мирослава

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Ареф’єва Єлизавета

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Яремійчук Мар'яна

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Пухальська Олександра

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Котович Вікторія

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Андрійчук Руслана

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Бурлака Діана

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Струс Катерина

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Годнюк Іванна

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Хитрак Анастасія

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Залевська Богдана

ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

дует Залевська Богдана, Самбор Богдан

ІІ місце у номінації «Малі форми» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

Марченко Христина

ІІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Струк Катерина

ІІІ місце у номінації «Академічний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Гаватюк Альбіна

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (І вікова категорія)

Ясенко Наталія

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Колісник Максим

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Котик Руслана

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Савченко Ірина

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІV вікова категорія)

Ладний Владислав

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІІ вікова категорія)

Бараніцький Дмитро

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад» (ІІ вікова категорія)

Джула Наталія

ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

дует «Забавні брати» Дутчак Андрій, Бугера Максим

ІІІ місце у номінації «Малі форми» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

дует Савченко Ірина, Подялюк Аліна

ІІІ місце у номінації «Малі форми» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

Дутчак Андрій

ІV місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

Вікова категорія ІII

Добровольський Сергій

ІV місце у номінації «Естрадний вокал» вокального конкурсу «Пісенний зорепад»

Вікова категорія ІII

20

17 березня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Королюк Діана

Диплом ІІ ступеня у конкурсі поетів-аматорів «Поетична весна-2018» (ІІ вікова категорія)

21

21 березня

2018 року

 

Докладніше

Дергачова А.

І місце у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін (німецька мова)

Кушнір К.

ІІ місце у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін (німецька мова)

Мелекесцева М.

ІІІ місце у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін (інформатика)

22

23-24 березня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Торжинська Олександра

Диплом Гран-прі І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Інструментальне мистецтво» (ІІІ вікова категорія)

Бабунець Аліна

Диплом І ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Кохан Богдан

Диплом І ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорії)

Народно-академічна хорова капела «Гомін»

Диплом І ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Хорове мистецтво» (ІІІ вікова категорія)

Шкарупа Сергій

Диплом І ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Академічний спів» (ІІІ вікова категорія)

Кавуля Марія

Диплом ІІ ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Академічний спів» (ІІІ вікова категорія)

Залевська Богдана

Диплом ІІ ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFestу номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Комарчева А.

Диплом ІІ ступеня І регіонального музичного конкурсу MusicUniFest

Струк Катерина

Диплом ІІ ступеня І регіонального музичного конкурсу «MusicUniFest» у номінації «Інструментальне мистецтво» (ІІІ вікова категорія)

Мечак Лариса Михайлівна

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників І регіонального музичного конкурсу

Бачинський Дмитро Петрович

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників І регіонального музичного конкурсу

23

30 березня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Анастасія Горпенчук

Диплом І ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Олександра Мусько

Диплом І ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Єлизавета Войткова

Диплом І ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Описова проза»

Віталій Пилипчук

Диплом І ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Сучасна поезія»

Анна Баб’яр

Диплом І ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Гумор»

Марина Войтюк

Диплом ІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Анна Хитрак

Диплом ІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Описова проза»

Олександра Пухальська

Диплом ІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Сучасна поезія»

Віталіна Ніколайчук

Диплом ІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Гумор»

Лілія Рой

Диплом ІІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Ігор Сушко

Диплом ІІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Діана Ніколюк

Диплом ІІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Описова проза»

Тетяна Павлишена

Диплом ІІІ ступеня конкурсу художнього читання «Діамант величиною в слово» у номінації «Описова проза»

24

10 квітня

2018 року,

Чемеровецька ОТГ

 

Докладніше


народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» 

Подяка за збереження та популяризацію Великодніх традицій та звичаїв, виховання національної самосвідомості, розширення творчих зв’язків, обмін досвідом та за участь у фестивалі мистецтв «Великодні барви».

25

11 квітня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


студенти І-IV курсів спеціальностей ОМДМР та ДПМ

Конкурс «Академічний рисунок – 2018»

26

12 квітня

2018 року

 

Докладніше


Дергачова А.

ІІІ місце у обласному етапі олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. (німецька мова)

27

14 квітня

2018 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

«Театр на Зарванській»

Диплом за кращу виставу національно-патріотичного спрямування І відкритого Всеукраїнського фестивалю молодіжних та дитячих театральних колективів «Мельпомена Надії»

Комік-гурт «Смайлик»

Диплом за кращу естрадно-гумористичну виставу І відкритого Всеукраїнського фестивалю молодіжних та дитячих театральних колективів «Мельпомена Надії»

28

25 квітня

2018 року

 

Докладніше

Нижник Сергій Володимирович

 

Павлюк Олександра Ярославівна

Грамота за високу професійну майстерність, пропаганду історичної і культурної спадщини рідного міста, України, чуйне та синівське ставлення, емоційну, психологічну та моральну підтримку ветеранів, старших людей, що продовжує їх активне життя та інтеграцію в суспільство

29

29 квітня

2018 року,

м. Копичинці

 

Докладніше


Комік-гурт "Смайлик"

Атестат-диплом «Гран-прі» VII Міжрегіонального конкурсу-фестивалю гумору та сатири

Ільєва Оксана

Атестат-диплом «ІІ премія» VII Міжрегіонального конкурсу-фестивалю гумору та сатири

30

4-6 травня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Токар Ліана

Диплом І ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Естрадний спів» (молодіжна вікова категорія)

Прокопишен Олег

Диплом І ступеню IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Академічний спів» (молодіжна вікова категорія)

Чоловічий квартет у складі Прокопишен О., Самбор Б., Бугера М., Шкарупа С.

Диплом І ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Естрадний спів» (молодіжна вікова категорія)

Савіцький Валентин

Диплом ІІ ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Естрадний спів» (молодіжна вікова категорія)

Вокальне тріо «Аурінія»

Диплом ІІ ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Академічний спів» (змішана вікова категорія)

Хитрак Анастасія

Диплом ІІ ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Народний спів» (молодіжна вікова категорія)

Осіпова Анастасія

Диплом ІІІ ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Академічний спів» (молодіжна вікова категорія)

Войціцька Христина

Диплом ІІІ ступеня IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018» у номінації «Бандура» (молодіжна вікова категорія)

Новіченко Юлія Петрівна

Подяка за високий рівень підготовки учасників IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018»

Мечак Лариса Михайлівна

Подяка за високий рівень підготовки учасників IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018»

Столаба Тетяна Вікторівна

Подяка за високий рівень підготовки учасників IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018»

Бачинський Дмитро Петрович

Подяка за високий рівень підготовки учасників IV Міжнародного мистецького фестивалю–конкурсу «Grand Fest Кам’янець 2018»

31

14 травня

2018 року,

м. Чернівці

 

Докладніше


Микицей Євгенія

Перемога у ХХ ювілейномуй національному конкурсі краси "Міс Захдіна Україна 2018" у номінації "Друга віце-міс Західної України"

32

16 травня

2018 року,

м. Хотин

 

Докладніше

Войціцька Христина

Почесна грамота учасника Свята бандурного мистецтва «Хотинський кобзарик»

Торжинська Олександра

Почесна грамота учасника Свята бандурного мистецтва «Хотинський кобзарик»

Бачинський Дмитро Петрович

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників Свята бандурного мистецтва «Хотинський кобзарик»

33

18 травня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Коледж

Подяка за участь у фіксації рекорду України «Живий герб»

34

18-19 травня

2018 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше


Юлія Ширяєва

Диплом за участь у Відкритому фестивалі-конкурсі естрадної пісні ім. М. Мозгового «Грай, музико моя…»

35

19 травня

2018 року,

 

м. Кам’янець-Подільський

Юлія Ширяєва

Подяка за активну участь у мистецькому проекті «Оспіваний Кам’янець», вагомий внесок у створення духовних цінностей, високу професійну майстерність та з нагоди Дня міста.


Наші перемоги 2017-2018 н.р.

35

26-27 травня

2018 року,

м. Гусятин

 

Докладніше

квартет у складі Бугери М., Прокопишена О., Самбора Б., Шкарупи С. 

Гран-прі XV Всеукраїнського фестивалю дитячого та юнацького мистецтва «Пісенні медобори – 2018»

Самбор Б.

лауреат І премії XV Всеукраїнського фестивалю дитячого та юнацького мистецтва «Пісенні медобори – 2018» у номінації «Сольний спів»

Прокопишен О.

лауреат ІІ премії XV Всеукраїнського фестивалю дитячого та юнацького мистецтва «Пісенні медобори – 2018» у номінації «Сольний спів»

36

26-27 травня

2018 року,

м. Київ

 

Докладніше


Шкарупа С.

Лауреат ІІ премії XIV Міжнародного дитячого і юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела» у номінації «Академічний спів»

37

28 травня

2018 року,

с. Іспас

(Чернівецька обл.)

 

Докладніше


Гурт» Надія»

Пам’ятна грамота лауреата XVI Іспаського регіонального фестивалю народної творчості «Калинові обереги» за творчий внесок у справу відродження народних ремесел та збереження славних традицій українського роду.

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.