Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (25)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година

Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година

Разом для найкращого Інтернету

Інформаційна година


6 лютого у коледжі було проведено інформаційну годину, присвячену Дню безпечного Інтернету, який у 2019 році відзначали під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Оганізатор заходу – Деркач Л.С., голова комісії загальноосвітньої підготовки, викладач математики та інформатики.

У підготовці до заходу взяли участь студенти 156 групи Бейчук К., Дубчак В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Чубукіна Д., Шевцова О., Шлей І.,   художній керівник - Красілич І. М. та голова комісії Козак О. В.

Напередодні заходу було проведено конкурс плакатів, у якому брали участь студенти 156 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Агапієв Д., Бонцю Х., Мазур Е., Мельник О., Питянчин М., Ситник Ю., Собко М.  Роботи оцінювали студенти на офіційній сторінці коледжу в Інстаграмі і були оголошені студентським директором Войтковою Є. (25 гр.). За результатами голосування І місце посіла Бонцю Х. із роботою «Шахраї он-лайн», ІІ місце – Ситник Ю. із роботою «Знай межу. Усе добре в міру», ІІІ місце – Мазур Е. із роботою «Ми – за безпечний Інтернет».

Працівники бібліотеки створили книжкову полицю «Ти обираєш сам». Філіпчук Т.М. надала допомогу у створенні друкованих матеріалів.

Фотозвіт – Кушнір К. (37 гр.), Марчук Д., Микитюк Д., Микитюк Я.


Для довідки:

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У 2019 році цей день припадає на 5 лютого і відзначається п’ятнадцятий раз в світі та десятий раз в Україні.

Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.  

 

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет уже зараз став невід’ємною його частиною.  Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку.

Та давайте зупинимось на мить і  замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час - це вільний вибір кожного. 

Але  пам’ятайте, що Інтернет - це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчиться користуватись Інтернетом із розумом.


Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година


Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.