Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (17)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Творчі колективи » Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

Народний аматорський ансамбль

естрадного танцю

«Каскад»

 

Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

 

Керівник

  Кучерява Олександра Аркадіївна,

викладач циклової комісії хореографічних дисциплін

 

   Ансамбль створений у 2003 році. Ініціатором, керівником та балетмейстером-постановником творчого колективу є Кучерява О.А.

   Мета ансамблю – створити зразки сучасного танцю на народній та класичній основі, відсіяти все стороннє і чуже, удосконалити виконавську майстерність стилізованих народних танців, а також творчо розвиватися та впливати на процес формування сучасної народної хореографії.

   Перш ніж отримати у 2005 році звання «народний аматорський», ансамбль пройшов складний шлях, пов'язаний з організаційною роботою та творчими пошуками. До складу ансамблю були відібрані кращі студенти, які мають здібності і володіють відповідною професійною підготовкою та фаховою майстерністю.

   Було здійснено ряд хореографічних постановок, завдяки яким учасники отримували необхідний хореографічний досвід, розвивали виконавську майстерність  в напрямку сучасної хореографії, поєднаної з класичною та народною. В репертуарі колективу композиції: «Розкрий себе», «Літні ритми», «Ірландський танець», «Уявні перегони», «Ностальгія», «Подільські вечорниці», «Примхи амазонок», з якими ансамбль неодноразово виступав перед глядачами міста та області.

   Перший значний успіх ансамблю пов'язаний з постановкою хореографічної композиції «Пристрасть». Ансамбль став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Софіївські зорі», переможцем регіонального та дипломантом ІІІ туру ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (2010 р.). Важливою для учасників і керівника «Каскаду» стала похвала М. Вантуха (голови журі, балетмейстера ансамблю П. Вірського) за своєрідний вибір розвитку сучасної хореографії. У квітні 2010 року колектив завоював І місцев регіональному турі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського.

   У 2011 році ансамбль «Каскад» з композицією «Барви Балкан» став переможцем ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського. Керівник ансамблю Кучерява О. А за творчі здобутки нагороджена відзнаками Міністерства культури України та голови Національної хореографічної спілки України (2010 р.).

   Ансамбль «Каскад» - переможець фестивалю «Місто танців Хасандри» (Греція, 2013 р.).

   У 2014 р. ансамбль, представивши хореографічні композиції «Переліт жайворонка» та «У полоні українського танцю», здобуває перемогу у регіональному турі та бере участь у ІІІ турі IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського..

   Великою подією для ансамблю та циклової комісії хореографічних дисциплін стала перемога у 2016 році – І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Танцювальний оберіг» серед училищ та коледжів культури України у номінації «Сучасна хореографія».

   На конкурсі були представлені хореографічні композиції «Утоплена» за однойменною поемою Т. Г. Шевченка та «На святі з Тарантелою».

  Тричі ансамбль успішно підтверджує звання «народний аматорський», демонструючи нові цікаві хореографічні композиції та високий виконавський рівень учасників колективу.

  «Каскад» є окрасою концертних програм міста, області. Ансамбль успішно виступає, постійно бере участь у звітних концертах коледжу, брав участь у звітному концерті творчих колективів Хмельницької області у Києві.

   Оригінальні, динамічно-емоційні композиції хореографічного колективу не залишають глядачів байдужими. Виступи ансамблю завжди проходять з великим успіхом.РЕПЕРТУАР

 

 

1. Хореографічна сюїта «Веселощі Єврейського містечка»

2. Хореографічне прочитання п’єси М.Старицького «За двома зайцями» 

3. Хореографічна композиція «На святі з Тарантелою».Новину відредагував: Filipchuk - 07-06-2020, 07:04

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.