Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ

До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ

До зіркової кар’єри

Екскурсія до КНУКіМ

 

16 лютого студенти-випускники коледжу (418 гр. (НПМ, МЕ), 4235 гр. (ДІ ), 467 гр. (ДПМ, КФВ)) відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2019”. Організатори екскурсії — Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Боднар О.Л. викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, куратор групи 418 (НПМ, ММЕ). Фотозвіт – Заянчуковський В. (467 гр.).

Щосуботи в університеті проходять Дні відкритих дверей, аби вступники могли отримати змістовні консультації щодо престижних творчих і бізнес-спеціальностей, дізнатись про умови вступу, навчання за європейськими освітніми програмами, а також поспілкуватись зі студентами та професорсько-викладацьким складом.

Цієї суботи виш також приймав делегації з різних куточків країни в тому числі з Кам’янця-Подільського. У ході насиченої екскурсії VIP-гості, серед яких були  студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, відвідали сучасні фахові лабораторії, оснащені необхідним матеріально-технічним обладнанням для продуктивного навчання студентської молоді.

На 10 факультетах вишу: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення,  хореографічного мистецтва,  дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва абітурієнти мали змогу обрати спеціальності до душі.

VIP-гості дізналися, що, здобуваючи освіту в Університеті культури, студентів навчають справжні майстри своєї справи та успішні особистості – Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Ліна Прохорова, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Петро Мага, Вікторія Маремуха, Володимир Ніколаєнко.

Окрім того, в Університеті культури особливу увагу приділяють професійно-практичній підготовці молоді. Починаючи вже з другого курсу, студенти проходять навчальну, а потім і виробничу практику в провідних  вітчизняних компаніях та установах за фахом, а також  виїжджають на тримісячну практику в кращі організації Європи і світу.

Студенти дізналися про можливість вступу на основі диплому «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2 або 3 курс навчання без складання ЗНО. Ще однією цікавою новиною для молоді виявилась інформація про співпрацю Університету культури з європейськими ВНЗ і можливість отримання дипломів українського та європейського зразка за освітньою програмою «Подвійний диплом».

Мотиваційні настанови та життєві поради абітурієнти отримали під час зустрічі з Михайлом Поплавським. «Зараз розпочинається ваш зоряний час, старт вашої зіркової кар’єри. Я раджу вступати до київських вузів і обов’язково на улюблену спеціальність. Столиця дає більші можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Будьте оптимістами і чудаками. Не бійтеся виділятися з натовпу. Кожен із вас унікальна особистість.

Формуйте в собі лідерів. Атакуйте життя! Будьте успішними і щасливими українцями!

Щастя, добра, енергії, куражу і шаленого кохання»,  сказав Михайло Поплавський та запросив молодь до Університету культури на Всеукраїнський день відкритих дверей з попереднім зарахуванням, який відбудеться 9 березня.

Студентів вразило безпосереднє і відверте спілкування з творчими, професійними викладачами, веселими і натхненними студентами та неймовірно надихаюча атмосфера університету!

Наші студенти творчі, талановиті та креативні, тому, мають обрати найкращі творчі вузи України!


До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.