Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
    Опитування
    Оцініть роботу сайту:
    5
    4
    3
    2
    1

    Архів новин
    Листопад 2022 (12)
    Жовтень 2022 (6)
    Вересень 2022 (15)
    Серпень 2022 (32)
    Липень 2022 (8)
    Червень 2022 (15)
    Корисні посилання
    КПККіМ » Наші перемоги 2013-2014 н.р.

    Наші перемоги 2013-2014 н.р.

    • 31-08-2014, 11:21
    • 697
    • 0
    • ---

    Наші перемоги

    2013-2014 н.р.


     

    І семестр 

     

    з/п

    Дата, місце проведення

    Прізвище, ім’я,

    по батькові

    Нагороди

    1

    23 жовтня

    2013 року,

    м. Хмельницький

     

    Докладніше

     

    Хітрова Олександра

    ІІІ місце у ІІ обласному етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка серед студентів  ВНЗ І-ІІ р.а. області

    2

    24-26 жовтня

    2013 року,

    м. Мелітополь

     

    Аліксійчук Ярослав

    Гран-прі  в номінації «Інструментальна музика» Міжнародного полікультурного фестивалю «Золоті обереги вічності»

    4

    12-13 листопада

    2013 року,

    м. Кам’янець-

    Подільський

     

    Савчук Надія

    Диплом І ступеня в номінації «Народний спів» міського пісенного конкурсу «Талант-2013»

    Смоляр Марія

    Диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» міського пісенного конкурсу «Талант-2013»

    Іванова Олена

    Диплом ІІІ ступеня в номінації «Естрадний спів» міського пісенного конкурсу «Талант-2013»

    5

    20 грудня

    2013 року,

    м. Хмельницький

     

    Яворницька Юлія

    Диплом І ступеня в обласному фестивалі мистецтв «Кришталева зірка – 2013»

    Коваль Вадим

    Диплом ІІ ступеня в обласному фестивалі мистецтв «Кришталева зірка – 2013»

    Белінська Анастасія

    Диплом ІV ступеня в обласному фестивалі мистецтв «Кришталева зірка – 2013»

    Фольклорний ансамбль

    «Джерело»

    Диплом ІV ступеня в обласному фестивалі мистецтв «Кришталева зірка – 2013»

     

    Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р.

     

     

    ІІ семестр 

     

    з/п

    Дата, місце проведення

    Прізвище, ім’я,

    по батькові

    Нагороди

    1

    19 березня

    2014 року,

     

    Докладніше

    Підгорна Анастасія

    ІІ місце з німецької мови у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    Хітрова Олександра

    ІІ місце з української мови у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    Костей Ольга

    ІІ місце з англійської мови у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    Довгопол Тетяна

    ІІІ місце з історії України у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    Севастьянова Ірина

    ІІІ місце з історії України у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    Турик Іван

    ІІІ місце з основ інформатики у міській олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін

    2

    09-10 квітня

    2014 року,

    м. Вінниця

     

    Докладніше

    Белінська Анастасія

    Диплом лауреата І ступеня четвертого регіонального конкурсу музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва у номінації «Вокальне мистецтво»

    Масловський Володимир

    Кирилов Віктор

    Диплом лауреата І ступеня четвертого регіонального конкурсу музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва у номінації «Оркестрові інструменти»

    Фокшек Олег

    Диплом четвертого регіонального конкурсу музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва у номінації «Оркестрові інструменти»

    Гасюк Уляна

    Поверга Ліна

    Подяка за участь у четвертому регіональному конкурсі музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва

    Пшинешнюк

    Степан Степанович


    Червінська

    Інна Євгенівна

    Подяка за підготовку переможця четвертого регіонального конкурсу музично-виконавської майстерності серед молоді та юнацтва у номінації «Оркестрові інструменти»

    3

    3 травня

    2014 року,

    м. Кам’янець-

    Подільський

     

    Докладніше

    Афанасенко Дмитро

    І місце у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Графіка»

    Балюк Анастасія

    ІІ місце у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Графіка»

    Фещенко Юлія

    І місце у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Живопис»

    Поліщук Юлія

    ІІ місце у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Живопис»

    Станіславов Ярослав

    Ярушкевич Руслан

    Відзнака за активну участь у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Графіка»

    Іскрук Вікторія

    Сисюк Гліб

    Відзнака за активну участь у I Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд» у номінації «Живопис»

    4

    12-16 травня

    2014 року,

    м. Київ

     

    Докладніше

    Театр-студія

    «На Зарванській»

    Диплом лауреата І ступеня ХХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря у номінації «Вищі навчальні заклади культури»

    Архіпов Микола

    Диплом лауреата ІІ ступеня ХХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря у номінації «Середні навчальні заклади»

    Архіпов Микола

    Бойко Максим

    Коваль Вадим

    Лісовик  Мар’яна

    Хлівнюк Вероніка

    Смола Вікторія

    Обух Яна

    Назарець Анна

    Миронюк Ольга

    Грамота за участь у ХХІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі читців імені Тараса Шевченка, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря

    Семенків

    Інна Анатоліївна

    Подяка за сприяння у проведенні ХХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Тараса Шевченка, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря

    5

    16 травня

    2014 року,

    м. Кам’янець-

    Подільський

     

    Докладніше


    Розумовська

    Руслана Миколаївна


    Бурячок

    Наталія Володимирівна

    Грамота виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за успіхи у науковій і науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки

     

    Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р. Наші перемоги 2013-2014 н.р.

     


    Інформаційне повідомлення
    Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.