Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2019 (2)
Жовтень 2019 (11)
Вересень 2019 (23)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (25)
Корисні посилання
КПККіМ » Наші перемоги 2016-2017 н.р.

Наші перемоги 2016-2017 н.р.

  • 31-08-2017, 12:12
  • 93
  • 0
  • ---

Наші перемоги

2016-2017 н.р.

 

І семестр

 

№ з/п

Дата, місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

Нагороди

1

14-17 жовтня

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Театр-студія

«На Зарванській»

Диплом «За кращу виставу патріотичного спрямування» ІІ театрального фестивалю «Комора Фест»

2

18-19 жовтня

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Яремійчук Мар'яна 

Диплом ІІ ступеня у Відкритому фестивалі-конкурсі художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АргоУніфест-2016» у номінації «Вокальне мистецтво»

3

жовтень-листопад

2016 року,

м. Вижниця

 

Докладніше

Іскрук Вікторія

Диплом за кращий твір у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Моя країна»

Диптих «Поділля. Новий Урожай» (нетканий гобелен)

Подлесна Ольга

Диплом за І місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Моя країна»

Декоративне панно «Назустріч сонцю» (ручне ткання)

Ярушкевич Руслан

Диплом за І місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Пам’ятай (1986) – 30 років з часу Чорнобильської катастрофи»

Декоративний килим «Спустошена земля» (ручне ткання)

Луценко Віталій

Диплом за ІІ місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Моя країна»

Декоративний килим «Квіти Полтавщини» (ручне ткання)

Балюк Анастасія

Диплом за ІІ місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – експериментальні пошуки форм сучасного твору засобами текстильного мистецтва (нетрадиційний текстиль, поєднання різних текстильних технік…)

Тематика – «Моя країна»

Диптих «Трипілля» (нетканий гобелен)

Денисова Аліна

Диплом за ІІІ місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Моя країна»

Декоративна композиція «Карпати» (ручне ткання)

Шелковкіна Ілона

Диплом за ІІІ місце у VВсеукраїнському конкурсі художнього текстилю «Текстильний первоцвіт»

Напрям – рукотворний текстильний твір (гобелен, панно, килим, об’ємно-просторовий текстиль)

Тематика – «Пам’ятай (1986) – 30 років з часу Чорнобильської катастрофи»

Декоративна композиція «Зона відчуження. Осінь» (ручне ткання)

4

04 листопада

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Ширяєва Юлія 

Диплом І ступеня у Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець-2016» у номінації «Естрадний вокал»

5

07 листопада

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Ширяєва Юлія 

Диплом за участь у Другому відкритому фестивалі мистецьких родин «Родослав - 2016»

6

17 листопада

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Вергун Діана

Атуліна Марія 

Грамота виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради за активну громадську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента

7

18 листопада

2016 року,

м. Кам’янець-

Подільський

Підгурьска Наталя 

Подяка Кам'янець-Подільської ДМШ ім. Ф.Д. Ганіцького за організацію та проведення поетично-музичної композиції «Каменяр поступу», присвяченій 160-ій річниці з дня народження Івана Франка

8

26-27 листопада

2016 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело»

Диплом І ступеня ІІ Всеукраїнського фестивалю конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Народний хоровий спів» (старша вікова категорія)

дует «Кармента» (Ширяєва Ю. та Токар Л.)

Диплом І ступеня ІІ Всеукраїнського фестивалю конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Вокальні ансамблі» (юнацька вікова категорія)

Ширяєва Юлія

Токар Ліана

Диплом І ступеня у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра»

Підгородецька Анастасія

Диплом ІІ ступеня ІІ Всеукраїнського фестивалю конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра» у номінації «Народний сольний спів» (юнацька вікова категорія)

Виниченко

Ніна Вікторівна

Диплом ІІ Всеукраїнського фестивалю конкурсу вокально-хорового мистецтва ім. В. Ярецького «Подільська ліра»

9

08-10 грудня

2016 року,

м. Київ

 

Кавуля Марія 

Диплом ІІІ ступеня у ХІІ Міжнародному дитячому та юнацькому фестивалі-конкурсі «Духовні джерела» у номінації «Академічний спів»

Самбор Богдан 

Диплом ІІІ ступеня у ХІІ Міжнародному дитячому та юнацькому фестивалі-конкурсі «Духовні джерела» у номінації «Естрадний спів»

 

 Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р.

 

 

 

ІІ семестр

 

№ з/п

Дата, місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

Нагороди

1

15 лютого

2017 року

 

Докладніше

 

Зуляк Наталя

ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови

2

01 березня

2017 року

 

Докладніше

 

Зуляк Наталя

ІІ місце у міській олімпіаді з англійської мови

Кушнір Катерина

ІІІ місце у міській олімпіаді з інформатики

3

14 березня

2017 року,

смт. Чорний Острів

Хмельницького району

 

Докладніше

 

Орлянська Юлія

Карпенко Катерина

Диплом за І місце у старшій віковій категорії в конкурсі читців в рамках обласного літературно-мистецького свята, приуроченого 190-ій річниці від дня народження Леоніда Глібова

4

21-23 квітня

2017 року

 

Докладніше

 

Сеник Анастасія

Диплом лауреата ІІ премії у категорії 18+ років у номінації «Естрадний вокал»

5

05-07 травня

2017 року,

м. Кам’янець-

Подільський

 

Докладніше

Ширяєва Юлія

Диплом І ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому конкурсі «GrandFest 2017» у номінації «Естрадний спів» (старша вікова категорія)

Дует «Кармента»

(Токар Ліана,

Ширяєва Юлія)

Диплом І ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець-2017»у номінації «Естрадний спів - ансамблі» (молодіжна вікова категорія)

Осіпова Анастасія

Диплом ІІ ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець-2017»у номінації «Академічний спів» (старша вікова категорія)

Токар Ліана

Диплом ІІ ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець-2017» у номінації «Народний спів» (молодіжна вікова категорія)

Короташ Максим

Диплом ІІІ ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець-2017»у номінації «Академічний спів» (молодіжна вікова категорія)

Кавуля Марія

Диплом ІІІ ступеня у ІІ Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець-2017»у номінації «Академічний спів» (старша вікова категорія)

Столаба

Тетяна Вікторівна

Подяка за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу «GrandFestКам’янець-2017»

 

Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р. Наші перемоги 2016-2017 н.р.

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.