Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах

Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах

Камянець на Поділлі

– український колорит

Участь у заходах


19-21 квітня у Кам’янці-Подільському відбулося офіційне відкриття туристичного сезону 2019 року «Кам’янець на Поділлі – український колорит», на якому було представлено обрядове дійство «Весну благословіть!» за участю театру-студії «На Зарванській» (художній керівник – Семенків І.А.) та фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник – Столаба Т.В.). Також студенти 156 та 148 груп взяли участь у фольклорному флеш-мобі «Подільське намисто». Окрасою свята були студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Рой Л., Яцюк Т. (гр. 356, художній керівник Бойчук Т.В.), які продемонстрували мініатюри вуличної пантоміми.

У рамках відкриття туристичного сезону пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу», на який завітали 350 учасників із 18 областей України, 82 мистецьких шкіл та 12 вищих навчальних закладів.

На фестивалі-конкурсі коледж представляли студенти Білюк Михайлина (гр. 2138), Войціцька Христина, Фурман Любов (гр. 323),  Цвик Маріна (гр. 4235).

Переможці конкурсу:

Диплом ІІІ ступеня – Войціцька Христина (клас викладача Бачинського Д.П.)

Диплом ІV ступеня – Фурман Любов (клас викладача Вакар Л.В.)

 

Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.