Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2019 (5)
Вересень 2019 (17)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Корисні посилання
КПККіМ » Бібліотека » Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція

Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція

Будь сучасним! Читай українською!

Виставка-інсталяція

 

Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція

 

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – просвіщати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є хранителями, збирачами духовних скарбів, помічниками і порадниками на шляху до знань і мудрості.

30 вересня в бібліотеці коледжу культури відбулося свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Приємною несподіванкою було вітання від адміністрації, викладачів та студентів коледжу. Вітальні слова, пісні, посмішки, квіти та солодкі подарунки підняли настрій всім учасникам свята.

Бібліотекарі представили виставку-інсталяцію «Будь сучасним! Читай українською!»

Щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек всіх не байдужих до книги, користувачів бібліотек та колег!

 

Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція Будь сучасним! Читай українською! Виставка-інсталяція


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.