Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (2)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (27)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » З Днем захисника України!

З Днем захисника України!

Україна – це ми

Година патріотичного виховання

 

11 жовтня у коледжі відбулася година патріотичного виховання «Україна – це ми», присвячена Дню захисника України. Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Крісіліч І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

У програмі заходу:

«Сила нескоренних» - вступне слово (Городецька Н.М.);

«Україна – це ми» - художньо-публіцистична композиція, у якій взяли участь студенти: Бейчук К., Бохняк А., Гула А., Демчук Д., Дубчак В., Качуляк І., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Чубукіна Д., Шевцова О., Шлей І. (256 гр.), художній керівник – Красілич І.М.; солісти Столаба А. (248 гр.), Дубчак В. (256 гр.), клас викладача Столаби Т.В. 

Музичне оформлення – Красілич І.М., відеоряд – Кулай А. (гр. 256), фотозвіт – Будзан Р. (47 гр.)

«Величне ім’я – Вкраїни захисник» - підведення підсумків конкурсу на кращу творчу роботу, в якому взяли участь студенти І курсу Борисова О., Степанов І., Бойко П., Музика Р., Мироненко А. (11357 гр.), Стець Т., Мостович В., Галянт І., Гринчук Д., Хрущ Д., Гедима Д. (148 гр.), Давидович Є., Слободянюк А., Пюро В., Новіцький А., Півторацька А., Такун Я., Мартинюк Ю, (16 гр.). 

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та удосконаленню знань студентів з історії України.

 

 З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України! З Днем захисника України!


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.