Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (5)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах

50 років дитячій художній школі. Участь у заходах

50 років дитячій художній школі

Участь у заходах


30 жовтня у міському Будинку культури  та у міській виставковій залі відбулися урочистості з нагоди святкування 50-річчя з дня створення Кам’янець-Подільської дитячої художньої школи, яка підготувала безліч талановитих художників, реставраторів, архітекторів та працівників культурно-мистецької сфери.

До святкових вітань приєдналась Латюк Н.І., методист коледжу та викладачі циклової комісії «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».  Творчим подарунком школу привітали народний ансамбль сучасного танцю «Каскад» з композицією «Веселощі в єврейському містечку» (художній керівник Кучерява О.А.) та естрадний ансамбль «Blackandwhite» з композиціями «Україна – це ми» та «Зелене жито, зелене» у виконанні солісток Мельник Ю., Кохан В., Папуги М., Кульчицької О.  (художній керівник Мечак Л. М.)

 

50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах 50 років дитячій художній школі. Участь у заходах

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.