Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок

Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок

Ой, на ярмарку, там на ярмарку

Студентський благодійний ярмарок 

 

07 листопада 2019 року в концертній залі коледжу відбувся благодійний студентський ярмарок «Ой, на ярмарку, там на ярмарку» в рамках святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це підсумкова робота студентів 435 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з дисципліни «Навчальна практика КДД» (Ляшук Т.Є., Павлюк О.Я., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін).

Розпочався ярмарок святковими вітаннями від студентської громади піснею «Ой зелене жито, зелене» та врученням дирекції коледжу короваєм. Музичне вітання від студентів Кульчицької О., Кохан В., Мельник Ю. (гр. 317) «Ой чорна, я си чорна» підсилив ансамбль духових інструментів у складі Будного О., Головка Т., Вариводи А., Кукурудзи Б., Олоєрь О. (гр. 338).

Головним завдання організаторів ярмарку було не лише продати якомога більше страв, а й повернути молодь до автентичного святкування ярмарку. Програма заходу включала в себе різноманітні забави і конкурси: інтелектуальний блок «Розум усьому дає лад» та ігровий блок: «Біг в мішках», «GreenDrivermotors» «Забави кашоварів». Особливістю цього ярмарку був танцювальний батл.

Святковий настрій відвідувачам створили: Білюк М. (гр. 338) з піснею «Ой та на точку, на базарі» (клас викладача Столаби Т.В.), студенти Буринська А., Бугерчук І., Дубчак Н. (гр. 34), Свіровський В. (гр. 44) з хореографічною композицією «Молодильні яблука» (постановка Дубчак Н.) та фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Столаба Т.В.)

Родзинкою усього дійства стала фотозона, яка відобразила в собі автентичні традиції українського ярмарку.

У ярмарку взяли участь студенти усіх спеціальностей і спеціалізацій. Зокрема, студенти спеціалізації «ВТЗ» зібрали 366 грн. (відповідальна  Войтюк М.), «КФВ» - 200 грн. (відповідальна Горпенчук А.), «НПМ» і «Музичне мистецтво» - 140 грн. (відповідальні Падневич А., Рой Л.), «Народне інструментальне мистецтво» - 267 грн. (відповідальна Жеребнюк К.), «ОМДМР» - 141 грн. (відповідальна Яцюк Т.). Кошти, зібрані на ярмарку, були передані для людей з особливими потребами.

 

Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок Ой, на ярмарку, там на ярмарку. Студентський благодійний ярмарок

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.