Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (5)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція

Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція

Спілкуймося українською!

Думаймо українською! Ми – українці!

Літературно-музична композиція

  

08 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки Богуцька Н. С. та Чорна Н. П. провели літературно-музичну композицію «Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці!». Ведучі заходу – Дубчак В., Олійник К. (гр. 256).

В програмі заходу:

«Як Котляревський Наполеона розсмішив» (Сушко І., Хитрак А.). Художній керівник – Козак О.В.
- декламування поезій Т. Г. Шевченка (Ситник Ю. (гр. 256),  Хитрак А. (гр.35).
- виконання пісень про мову Дмітрієв Г., Столаба А. (гр.248 клас викладача Столаби Т.В).
- презентація тематичної  виставки “Мова – душа народу”.

Інформаційні повідомлення вдало доповнювали відеосюжети (Чорна Н. П.).

У рамках заходу було проведено І етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика. Результати конкурсу:

 

  І рівень ІІ рівень
І місце Боднар Г. Гошко А.
ІІ місце Феньо М., Такун Я. Наклюцька С., Столаба А., Рейтаровська О.
ІІІ місце Давидова Н., Давидович Є., Борисова О., Безкоровайна К. Гула А., Середюк Д., Пилипів К., Скурська Д.

 

Фотозвіт -  Дудка В. (27 гр.).

 

Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція Спілкуймося українською! Думаймо українською! Ми – українці! Літературно-музична композиція

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.