Зелене мистецтво
Мистецьке партнерство триває
Успішної професійної кар’єри, дорогі випускники! Урочистості з нагоди вручення дипломів
Місія «Ікс». Практична робота
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2019 (5)
Листопад 2019 (26)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Дізнайся більше про СНІД.

Захисти себе!

Цикл заходів до

Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

 

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Хвороба була відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.Зараз у світі близько 40 млн. людей живе з ВІЛ-інфекцією. Україна посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні живе понад 240 тисяч ВІЛ-позитивних людей, з яких понад 2000 – на Хмельниччині. Кожен сотий громадянин України у віці від 15 до 49 років інфікований ВІЛ. І тільки кожен другий знає про свій діагноз. Адже між зараженням ВІЛ та появою перших симптомів хвороби може пройти більше 10 років. У той же час, Україна перша у Східній Європі переходить на 100% забезпеченість ліками. Тобто кожен ВІЛ-позитивний українець може отримувати лікування безоплатно.

29 листопада у коледжі пройшов цикл інформаційно-просвітницьких заходів «Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе!» (організатори: Микитюк О.І., Никитюк С. С., Самар А. В.). Студентів і викладачів вранці перед парами зустрічали волонтери (Давидович Є., Павлова А., Півторацька А.) та роздавали червоні стрічки – символ об’єднання зусиль у боротьбі проти смертельної недуги, підтримки і співчуття тим, хто захворів. Флешмоб «Червону стрічку носять небайдужі» покликаний долучити кожного до подій цього дня.

Студенти познайомилися з матеріалами книжкової виставки «Жити заради життя» (підготували: Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки, Владика Л. І., бібліотекар). До проблеми ВІЛ/СНІДу привернула увагу виставка малюнків та плакатів, де були представлені роботи студентів: Волошиної В., Наклюцької С., Рейтаровської О., Скурської Д. (248 група), Давидович Є., Кучеренко А. (16 група), Лопушанської А., Параніч С., Рудої А. (11357 група), Такун Я. (16 група)

Профілактичні бесіди на тему «Знати правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД» та анкетування студентів перших курсів провели: Колеснік Н. М., медична сестра, Самар А. В., викладач навчальної дисципліни «Основи медичних знань». Матеріали інформаційної зони «СНІД небезпечний, але контрольований» презентували: Никитюк С. С., викладач навчальної дисципліни «Основи медичних знань», Філіпчук Т.М., адміністратор баз даних.

На сьогодні в Україні ситуація із захворюванням на ВІЛ та СНІД є критичною, тому дуже важливою є профілактична робота серед молоді, оскільки саме вони є найбільш уразливою категорією. Фахівці соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коробчук Л. В., Райчук А. В. для студентів коледжу провели годину-застереження «ВІЛ-СНІД: ти повинен знати» (організатор – Микитюк О.І., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін). Основна увага на заході була приділена інформації про властивості смертельного вірусу, про ВІЛ-інфекцію та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії. Першокурсникам була надана інформація про методи та пункти діагностики ВІЛ/СНІДу в Камянці-Подільському.

Фотозйомку заходів здійснювали студенти 11357 групи Борисова О., Танасійчук Д.

На сьогодні неможливо ефективно протистояти поширенню хвороби без особистого внеску кожного із нас. А цей особистий внесок полягає в усвідомленні небезпеки, яку несе СНІД, дотриманні здорового способу життя, відмові від вживання наркотиків, толерантності та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.Кожна людина повинна зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

 

Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе! Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.