Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (30)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ

Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ

Обираємо професію за покликанням

Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ

 

30 листопада студенти IV курсу (418 гр. (НПМ, МЕ), 426 (НІМ (НІ), ОМДМР), 435 гр. (НІМ(ДІ), ВТЗ), 44 (ХРГ),  47 гр. (КФВ) відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2020”. Організатори екскурсії — Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, куратор групи 435.

День відкритих дверей Університету культури – це унікальна можливість для української молоді відчути себе студентами КНУКіМ і обрати творчі та бізнес-професії за покликанням.

Цієї суботи у виші гостинно зустрічали абітурієнтів з Волинської, Хмельницької, Донецької, Сумської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської та Запорізької областей, серед яких були студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

Із самого ранку на нашу амбітну молодь чекали представниці штабу «Абітурієнт-2020», які провели екскурсію аудиторіями факультетів, розповіли про цікаве студентське життя та особисто познайомили з науково-педагогічним колективом вишу.

Ми із захопленням відвідали мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні та творчі лабораторії 10-ти престижних факультетів: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесудизайну і реклами;  музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебаченняміжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесусценічного мистецтва.

Під час спілкування із викладачами Університету культури, провідними фахівцями-практиками, довідалися важливу інформацію про перелік предметів ЗНО за спеціальностями, творчий конкурс та його критерії оцінювання, а також отримали відповіді на запитання щодо навчального процесу, проходження практики і дозвілля.

Молодь зацікавила перспектива одержати одразу два дипломи – український та європейський – відповідно до програми «Подвійний диплом».

Атмосфера Університету культури була надзвичайною: вирував драйв, позитив, гумор. День відкритих дверей нагадував молодіжний фестиваль, головними учасниками якого були майбутні абітурієнти.

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей була зустріч з Михайлом Поплавським, який поділився власною формулою успіху та надав мотиваційні поради. «Університет культури – лідер освіти в Україні! Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Для цього потрібні – велике бажання, внутрішній стержень, стійкий характер і воля до перемоги. Тому будьте активними, амбітними та цілеспрямованими. А я гарантую вам незабутні студентські роки та якісну професійну підготовку!», – сказав Михайло Поплавський та звернув увагу молоді на традиційний Всеукраїнський конкурс серед обдарованих абітурієнтів #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ!, що надає можливість переможцям отримати вищу освіту за рахунок університету.

На завершення зустрічі нас гостинно частували обідом перед далекою дорогою додому.

Дорогою додому всі ділились емоціями та зауважили, що у виші неймовірно творча атмосфера! Наші студенти творчі, талановиті та креативні, тому у майбутньому мають обрати найкращий творчий вуз України.

Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 47).

 

      Вергун А.І., викладач

культурологічних дисциплін

 

Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ Обираємо професію за покликанням. Екскурсія на День відкритих дверей КНУКіМ


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.