Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (30)
Жовтень 2019 (29)
Вересень 2019 (24)
Серпень 2019 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Наші перемоги 2018-2019 н.р.

Наші перемоги 2018-2019 н.р.

  • 15-01-2020, 14:04
  • 21
  • 0
  • ---

№ з/п

Дата,

місце проведення

Прізвище, ім’я,

по батькові

Нагороди

1

13-15 жовтня

2018 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Чорнобиль Володимир Володимирович

Почесна грамота за національно-патріотичне виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, збереження багатої спадщини та популяризації української народної хореографії та народного танцю інших народів серед дітей та молоді; сприяння розвитку дитячої та юнацької хореографічної творчості у Міжнародному фестивалі-конкурсі народного танцю «Козацькому роду нема переводу»

2

20 жовтня

2018 року,

смт Сатанів

 

Докладніше

 

Народний аматорський фольклорний колектив «Джерело»

Подяка за участь у культурному фестивалі «SATanivFEST»

3

31 жовтня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Студенти

Подяка студентам курсу Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв за допомогу в організації квест-паті «Кам’янець містичний»

Команда КПККіМ

Грамота за зайняте ІІІ місце у квест-паті «Кам’янець містичний»

4

02-04 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Дрик Ольга

Диплом ІІ ступеню VМіжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand  FestКам’янець 2018» у номінації «Естрадний спів» (старша вікова категорія)

Гліжин Максим

Диплом ІІ ступеню VМіжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand  FestКам’янець 2018»

5

09 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Богуцька Н.С.

Булаєнко В.О.

Казимирчук Л.С.

Латюк Н.І.

Манькевич Т.Б.

Заходнюк В.І.

Міхальська М.В.

Грамота за багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення, вагомий внесок в діяльність коледжу та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Войціцька Х.

Михайлова Я.

Рой Л.

Яцюк Т.

Войтюк М.

Пилипчук В.

Михальський С.

Кушнір К.

Войтович Л.

Щербатюк Г.

Баб’яр А.

Балацька Ю.

Ільєва О.

Мусько О.

Ніколайчук В.

Грамота за успіхи в навчанні, активну участь у підготовці, проведенні культурно-мистецьких заходів та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Царук О.П.

Грамота Міністерства культури України

Нижник С.В.

Кучерява О.А.

Грамота голови Кам’янець-Подільської міської ради

6

16 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Дембіцький Д.А.

Грамота за активну громадянську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента

Щербатюк Г.В.

Грамота за активну громадянську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента

7

16 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Буринська Анастасія

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання переможцем у номінації «Кращий студент коледжу – 2018»

Войткова Єлизавета

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

Войціцька Христина

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)»

Кавуля Марія

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Народна художня творчість» спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

Королюк Діана

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»

Крентовський Дмитро

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання переможцем у номінації «Кращий спортсмен коледжу – 2018»

Кушнір Катерина

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа»

Самбор Богдан

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Музичне мистецтво»

Щербатюк Галина

Сертифікат учасника інтерактивного опитування студентів коледжу в рамках відзначення Міжнародного дня студента про визнання кращим студентом спеціальності «Народна художня творчість» спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)»

8

17 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Бугера Максим

Диплом за І місце у Відкритому Чемпіонаті міста з кікбоксингу (розділ – лоу-кік, вага – 56)

9

25 листопада

2018 року,

м. Житомир

 

Докладніше

Прокопишен Олег

Диплом за І місце Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України» у номінації «Академічний спів»

 

Диплом за І місце Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України» у номінації «Естрадний спів»

Кавуля Марія

Диплом за ІІ місце Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України» у номінації «Академічний спів»

Годнюк Іванна

Диплом за ІІІ місце Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України» у номінації «Естрадний спів»

Мечак Лариса Михайлівна

Грамота за підготовку учасника Всеукраїнського творчого фестивалю-конкурсу молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України»

 

Грамота за участь у Всеукраїнському творчому фестивалі-конкурсі молодих виконавців вокальної, інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України»

10

24-25 листопада

2018 року

 

Докладніше


Народний ансамбль танцю «Подільські візерунки»

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Танцювальний оберіг» у номінації «Хореографічний колектив народного танцю»

Літинська Ірина

Диплом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Танцювальний оберіг» за сучасний погляд на український народний танець

11

28 листопада

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

КПККіМ

Диплом за І місце у photochallenge«Молодь святкує» в рамках міжнародного Дня студента

12

30 листопада – 02 грудня

2018 року,

м. Чернівці,

м. Хмельницький

 

Докладніше


Бугера Максим

Грамота за І місце у кубку Хмельницької області з кікбоксингу «ВАКО» (розділ – лоу-кік, вага – 52)

 

Грамота за ІІ місце у Кубку України серед юнаків та юніорів (розділ – лоу-кік, вікова категорія – старші юніори, вагова категорія – 57 кг)

13

06 грудня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Ткач Максим

Диплом про перемогу у змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України (загальний залік)

 

Диплом про перемогу у змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України (жим штанги)

Крентовський Дмитро

Диплом про перемогу у змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України (баскетбол)

Роздайгора Володимир

Диплом про перемогу у змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України (підтягування)

Барладин Максим

Диплом про перемогу у змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України (дартс)

14

19 грудня

2018 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Кушнірчук Вікторія

Диплом Гран-прі огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Токовенко Юлія

Диплом за І місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Микицей Євгенія

Диплом за ІІ місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Прибатень Лілія

Диплом за ІІ місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Богуш Анжеліка

Диплом за ІІІ місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Гавриленко Анна

Диплом за ІІІ місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

Костюк Олена

Диплом за ІІІ місце огляду-конкурсу авторських композицій «Декоративний розпис» з навчальної дисципліни «Навчальна практика»

15

24 січня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше


Нижник Сергій Володимирович

 

Творчі колективи коледжу

Подяка за участь у підготовці та проведенні фестивалю майстрів мистецтв та художніх колективів міста «Соборність UA-100» з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

16

13-14 лютого

2019 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Прокопишен Олег

Диплом за І місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Вокал (солісти)» (старша вікова категорія)

Народний аматорський театр-студія «На Зарванській»

Диплом за І місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

Сушко Ігор

Диплом за І місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело»

Диплом за ІІ місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Вокал (ансамблі)» (старша вікова категорія)

Войтюк М.

Диплом за ІІ місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

Веселовський Андрій,

Михальський Сергій,

Пилипчук Віталій

Диплом за ІІ місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

Пиптюк Анна

Диплом за ІІІ місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Вокал (солісти)» (старша вікова категорія)

Мрих Дмитро

Диплом за ІІІ місце в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

Білюк М.,

Столаба А.,

Дрик О.,

Папуга М.,

Самбор Б.,

Кавуля М.,

Бугера М.,

Мельник Ю.

Диплом за участь в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Вокал (солісти)» (старша вікова категорія)

Народний аматорський вокальний естрадний ансамбль «BlackandWhite»,

Чоловіче тріо у складі Самбора Б., Прокопишена О., Бугери М.

Диплом за участь в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Вокал (ансамблі)» (старша вікова категорія)

Королюк О.,

Ніколаєв Б.

Диплом за участь в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина» у номінації «Художнє слово»

17

22 лютого

2019 року,

смт. Чемерівці

 

Докладніше

 

Рога Руслан

Грамота за ІІ місце у Чемпіонаті області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 20 р. народження і молодше у 61 ваговій категорії з 176 сумою двоборства

18

05 березня

2019 року

 

Докладніше

 

Олійник Анна,

Ткачук Діана

ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

19

15 березня

2019 року,

смт Чорний Острів

 

Докладніше

Пилипчук В.

Диплом Гран-прі у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Гула А.

Диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Войтюк М.

Диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Михальський С.

Диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Рой Л.

Диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Ніколюк Д.

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Павлишена Т.

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Веселовський А.

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Жеребнюк К.

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

Сушко І.

Диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух генія вита Подільським краєм»

20

16-17 березня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Струк Катерина

Диплом І ступеня ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Гаращук Уляна

Диплом ІІ ступеня ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Осіпова Анастасія

Диплом ІІ ступеня ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Войціцька Христина

Диплом ІІ ступеня ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Бачинський Дмитро Петрович

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Нікітіна Ірина Русланівна

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

Столаба Тетяна Вікторівна

Подяка за професійну майстерність та активну участь у підготовці учасників ІІ Всеукраїнського музичного конкурсу MusicUniFest

21

20 березня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Войтович Ліана

Сертифікат на безкоштовний запис 1 твору (пісні) на студії звукозапису KRSTUDIOза перемогу у конкурсі «Пісенний зорепад»

 

Диплом Гран-прі конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІV вікова категорія)

Прокопишен Олег

Сертифікат на безкоштовний запис 1 твору (пісні) на студії звукозапису KRSTUDIOза перемогу у конкурсі «Пісенний зорепад»

 

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІІІ вікова категорія)

Ширяєва Юлія

Сертифікат на безкоштовний запис 1 твору (пісні) на студії звукозапису KRSTUDIOза перемогу у конкурсі «Пісенний зорепад»

Дмітрієв Григорій

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (І вікова категорія)

 

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів (малі форми)» (І вікова категорія)

 

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

Торжинська Олександра

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІІ вікова категорія)

Осіпова Анастасія

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІV вікова категорія)

Пиптюк Анна

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (І вікова категорія)

Білюк Михайлина

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІІ вікова категорія)

Богданова Вікторія

Диплом І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІІ вікова категорія)

Столаба Анастасія

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

 

Диплом лауреата IІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (І вікова категорія)

Гошко Анна

Диплом І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

 

Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (І вікова категорія)

Комарчева Анастасія

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

 

Диплом І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІІ вікова категорія)

Папуга Мирослава

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Прокопишен Олег,

Гаращук Уляна,

Бугера Максим

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Самбор Богдан

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІV вікова категорія)

Бабунець Аліна

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІV вікова категорія)

Гаватюк Альбіна,

Білюк Михайлина

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів (малі форми)» (ІІ вікова категорія)

Ширяєва Юлія,

Осіпова Анастасія

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів (малі форми)» (ІV вікова категорія)

Годнюк Іванна,

Кавуля Марія

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів (малі форми)» (ІV вікова категорія)

Самбор Богдан,

Прокопишен Олег

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів (малі форми)» (ІV вікова категорія)

Бугера Максим,

Самбор Богдан,

Прокопишен Олег

Диплом лауреата І ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів (малі форми)» (ІV вікова категорія)

Борисевич Анастасія

Диплом лауреата ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (І вікова категорія)

Войціцька Христина

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІІІ вікова категорія)

Бугера Максим

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІІІ вікова категорія)

Струк Катерина

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (ІV вікова категорія)

Середюк Діана

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (І вікова категорія)

Кульчицька Ольга

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІІ вікова категорія)

Мармій Аліна

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

Леонтьєва Анастасія

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

Гаватюк Альбіна

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

Хрущ Анастасія,

Котович Вікторія

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Яремійчук Мар’яна

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Андрійчук Руслана,

Бурлака Діана

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІV вікова категорія)

Добровольський Сергій

Диплом ІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІV вікова категорія)

Дрик Ольга

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

Синіцький Павло

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

Юник Дмитро

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

Зломинога Іванна

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІ вікова категорія)

Ясенко Наталія

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Баранецький Дмитро

Диплом ІІІ ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (ІІІ вікова категорія)

Мельник Юлія

Диплом ІV ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Народний спів» (ІІ вікова категорія)

Данілова Богдана

Диплом ІV ступеня конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Естрадний спів» (І вікова категорія)

Дойчук Яків

Диплом за участь конкурсу «Пісенний зорепад» у номінації «Академічний спів» (І вікова категорія)

22

20 березня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Ситник Юрій

Диплом конкурсу поетів-аматорів «Поетична весна – 2019» в номінації «Поетична надія»

 

Диплом 11 ступеня конкурсу поетів-аматорів «Поетична весна – 2019» серед вікової категорії від 10 до 15 років

Лілія Рой

Диплом 11 ступеня конкурсу поетів-аматорів «Поетична весна – 2019» серед вікової категорії від 16 до 35 років

23

19-21 березня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Крентовський Д.,

Рога Р.,

Цепенюк О.,

Демидас Д.,

Головко Т.,

Бугера М.,

Гнатишен І.,

Роздайгора В.

ІV місце у Чемпіонаті міста серед збірних команд ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу (хлопці)

24

23-24 березня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Народний театр-студія «На Зарванській»

Диплом Гран-прі Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО»

(вистава «Чарівне дзеркало» за мотивами естонської народної казки)

Войтюк М.

Диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Розмовний жанр»

Ільєва Оксана

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Розмовний жанр»

Гурт «3D»

(Балацька Ю.,

Мусько О.,

Ніколайчук В.)

Диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Розмовний жанр (ансамблі)»

Веселовський Андрій,

Михальський Сергій,

Пилипчук Віталій

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Розмовний жанр (ансамблі)»

Столаба Анастасія

Диплом І ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Співаний гумор»

Білюк Михайлина

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Співаний гумор»

Пиптюк Анна

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Співаний гумор»

Дмітрієв Григорій

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «ШТРИКАЛО» у номінації «Співаний гумор»

25

25-26 березня

2019 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

 

Войціцька Христина

Диплом за ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Золоті струни»

26

03 квітня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Войтюк М.

Гран-прі у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи»

Ніколюк Д.

І місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Мрих Д.

ІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Поезія Т.Г. Шевченка»

Горпенчук А.

І місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Лірика»

Хитрак А.

ІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Лірика»

Жеребнюк К.

ІІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Лірика»

Пилипчук В.

І місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Громадянська лірика»

Рой Л.

ІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Громадянська лірика»

Войткова Є.

ІІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Громадянська лірика»

Пухальська О.

ІІ місце у ХІІ конкурсі художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвяченого Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи» у номінації «Гумор та сатира»

27

05 квітня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Матвієнко Нікіта

ІІІ місце у міській олімпіаді з інформатики

Романюк Даша

ІІІ місце у міській олімпіаді з німецької мови

28

13 квітня

2019 року

 

Докладніше


356 група

Диплом І ступеня у театральному фестивалі «Мельпомена FEST» за гумористичний номер «Благальний message»

156 група

Диплом І ступеня у театральному фестивалі «Мельпомена FEST» за пластичний номер «Магічний Портал»

29

19-21 квітня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Войціцька Христина

Диплом ІІІ ступеня у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу»

Фурман Любов

Диплом ІV ступеня у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу»

30

23 квітня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Булаєнко В.О.

Грамота за організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Майгур Т.В.

Грамота за організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Олійник А.

Грамота за організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Ткачук Д.

Грамота за організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Веселовська К.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Катернюк Д.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Кіра А.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Кіселюк А.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Ожаровська О.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Ткачук І.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Когунь І.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Солодовнікова А.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Харчук В.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Шестопалова Д.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Бонцю Х.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Ситник Ю.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Собко М.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Прибатень Л.

Подяка за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

31

24 квітня

2019 року,

м. Хмельницький

 

Докладніше

Ткачук Діана

Почесна грамота за ІІ місце у першому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони прац у 2019 році (у віковій категорії від 15 до 18 років)

Олійник Анна

Почесна грамота за ІІ місце у першому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони прац у 2019 році (у віковій категорії від 15 до 18 років)

32

24 квітня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Ситник Ю.,

Королюк О.,

Завадовська А.

Грамота за ІІІ місце у Чемпіонаті міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а.

33

04 травня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Гурт «Hot Guys»

Подяка за участь та сприяння у проведенні фестивалю V-FOLK-FEST«Нетлінна спадщина глибин Дністра», розвиток та популяризацію української народної творчості

34

01-04 травня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

Войціцька Х.

Диплом учасника фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ» за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, розвиток і підтримку культури національних меншин, збагачення духовності народу, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

Торжинська О.

Диплом учасника фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ» за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, розвиток і підтримку культури національних меншин, збагачення духовності народу, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

Пиптюк А.

Диплом учасника фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ» за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, розвиток і підтримку культури національних меншин, збагачення духовності народу, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

Білюк М.

Диплом учасника фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ» за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, розвиток і підтримку культури національних меншин, збагачення духовності народу, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

Ширяєва Ю.

Диплом учасника фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ» за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, розвиток і підтримку культури національних меншин, збагачення духовності народу, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

Бачинський Дмитро

Подяка за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями. За високий рівень підготовки учасників фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ»

Столаба Тетяна

Подяка за збереження, розвиток і популяризацію професійного та аматорського народного мистецтва, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями. За високий рівень підготовки учасників фестивалю народної музики та мистецтва «ФОЛЬК-ФЕСТ»

35

03-05 травня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше 1

Докладніше 2

Мельник Ю.

Диплом ІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Народний спів» (старша вікова категорія)

Білюк М.

Диплом ІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Народний спів» (старша вікова категорія)

Богданова В.

Диплом ІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Народний спів» (старша вікова категорія)

Бабунець А.

Диплом ІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Естрадний спів» (старша вікова категорія)

Бугера М.

Диплом ІІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Академічний спів» (старша вікова категорія)

Пиптюк А.

Диплом ІІІ ступеня у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Народний спів» (старша вікова категорія)

Леонтьєва А.

Диплом за участь у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GrandFestКам’янець – 2019» у номінації «Естрадний спів - солісти» (старша вікова категорія)

Юник Д.

Диплом за участь у VI Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ – 2019» у номінації «Естрадний спів - солісти» (старша вікова категорія)

Новіченко Юлія Петрівна

Сертифікат за участь у майстер-класі на тему «Специфіка роботи концертмейстера в класі струнно-смичкових інструментів» (в рамках VI Міжнародного фестивалю-конкурсу GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ 03-05 2019 р.)

Столаба Тетяна Вікторівна

Сертифікат за участь у майстер-класі на тему «Прийоми розвитку вокально-артикуляційних навичок учнів на уроках вокалу» (в рамках VI Міжнародного фестивалю-конкурсу GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ 03-05 2019 р.)

Виниченко Ніна Вікторівна

Сертифікат за участь у майстер-класі на тему «Прийоми розвитку вокально-артикуляційних навичок учнів на уроках вокалу» (в рамках VI Міжнародного фестивалю-конкурсу GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ 03-05 2019 р.)

Мечак Лариса Михайлівна

Сертифікат за участь у майстер-класі на тему «Прийоми розвитку вокально-артикуляційних навичок учнів на уроках вокалу» (в рамках VI Міжнародного фестивалю-конкурсу GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ 03-05 2019 р.)

Чорнобиль Володимир Володимирович

Сертифікат за проведення майстер-класу на тему: «Народне танцювальне мистецтво Поділля» (в рамках VI Міжнародного фестивалю-конкурсу GRANDFESTКАМ’ЯНЕЦЬ 03-05 2019 р.)

36

24-26 травня

2019 року,

м. Київ

 

Докладніше

Прокопишен Олег

Диплом лауреата І ступеня XV Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела» у номінації «Академічний спів» (категорія ІІІ)

Чоловіче тріо у складі

Самбора Богдана,

Прокопишена Олега,

Бугери Максима

Диплом лауреата ІІ ступеня XV Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела» у номінації «Спів – вокальний ансамбль» (категорія ІІІ)

Мечак Лариса Михайлівна

Диплом пошани XV Міжнародного дитячого та юнацького фестивалю-конкурсу «Духовні джерела» за особистий вклад у розвиток дитячої творчості та популяризацію української та світової культури

37

02 червня

2019 року,

м. Копиченці

 

Докладніше

 

Балацька Юлія,

Ільєва Оксана,

Магера Дар’я,

Мусько Олександра,

Хитрак Анна

Диплом І ступеня  VIII Міжрегіонального конкурсу-фестивалю гумору та сатири «Грицева шкільна наука»

38

07 червня

2019 року

 

Докладніше


Мартинюк Ольга Володимирівна,

Мечак Лариса Михайлівна,

Новіченко Юлія Петрівна

Подяка за майстерно проведені лекції, методичні та практичні рекомендації, практикум, презентацію в рамках проведення курсів підвищення кваліфікації Рівненським центром підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури НАКККіМ

39

28 червня

2019 року,

м. Кам’янець-Подільський

 

Докладніше

 

Кушнір Юлія

Грамота міського голови М. Сімашкевича до Дня молоді


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.