Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2020 (10)
Березень 2020 (84)
Лютий 2020 (23)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (31)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Твій вибір - коледж

Твій вибір - коледж

Твій вибір - коледж

Профорієнтаційна зустріч


Твій вибір - коледж

 

   28 лютого в рамках тижня музично-теоретичних дисциплін в Кам’янець-Подільській музичній школи ім. Ф.Ганіцького відбулася профорієнтаційна зустріч представників закладів передвищої фахової освіти з випускниками мистецьких шкіл міста та області, їх батьками та викладачами.

   Наш коледж представила викладач музично-теоретичних дисциплін Мартинюк О.В., яка презентувала  навчальний заклад, розповіла про особливості освітнього процесу закладів передвищої фахової освіти, більш детально зупинилась на новій спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», випускників якої активно готує коледж, також ознайомила з новими умови набору студентів на 2020-2021 навчальний рік.

   Яскравим і креативним доповненням та рекламою був виступ студентів коледжу: вокального тріо у складі Прокопишена Олега, Бугери Максима та Самбора Богдана у супроводі студентів спеціальності «Хореографія» Калюжняк Юлії та Площенка Андрія (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М., хореографічна постановка Манькевич Т.Б).

   Також викладач Мартинюк О.В. була членом журі у ІІ Відкритому турнірі знавців музично-теоретичних дисциплін «Музичний ерудит», присвячений 250-річчю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

   Колектив коледжу висловлює вдячність дирекції Кам’янець-Подільської музичної школи ім. Ф. Ганіцького за увагу та пропаганду до музично-теоретичних дисциплін. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Твій вибір - коледж Твій вибір - коледж


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.