Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Любов – це К-ПККіМ Навчання в умовах карантину

Любов – це К-ПККіМ Навчання в умовах карантину

Любов – це К-ПККіМ

Навчання в умовах карантину


Любов – це К-ПККіМ  Навчання в умовах карантину

 

   Карантин не став на заваді виконанню практичних робіт студентами спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Студенти опановують знання з усіх дисциплін дистанційно.

   Цей складний для усіх час надав можливість побачити наших студентів з іншого боку, відкрити нові ракурси їхньої творчості, відчути, що вони дійсно неймовірно обдаровані й талановиті, а ще надзвичайно людяні й доброзичливі.

   Зокрема з навчальної дисципліни «Профмайстерність» студенти 16 групи виготовляють художні вироби із паперу. Свої авторські композиції зі стилізацією рослинних форм надали для огляду Анна СЛОБОДЯНЮК та Христина МАЧУЛІНА.

  Листівку із Великодніми святами підготувала Юлія МАРТИНЮКАміна ПАВЛОВА сумуючи за звичайними заняттями у коледжі виконала листівку «Любов – це К-ПККіМ», використавши абревіатуру Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

  З навчальної практики студенти 256 групи під час карантину виготовляють писанки різних етнічних регіонів України, використовуючи технологічні процеси традиційного писанкарства.

   Зокрема студентка Тетяна ТОНЧУК підготувала низку писанок з практики, які виконала напередодні Великодня та надала у вигляді світлин та відео на сайт коледжу. Переглянути за пoсиланням: Писанка.

   Студенти 36 групи опановують знання із виготовлення декоративних виробів із бісеру, вивчаючи технологію нанизування та ткання. Діана КАТЕРНЮК та Вікторія ХАРЧУК надали на сайт коледжу анімалістичні композиції виконані в техніці нанизування із бісеру. Дівчата з цієї ж групи Крістіна ВЕСЕЛОВСЬКА, Альона КІРА, Олена ОЖАРОВСЬКА, Ангеліна КІСЕЛЮК поділились світлинами своїх робіт виконаних технікою ткання.

   Напередодні ВЕЛИКОДНЯ бажаємо усім, перш за все, здоров’я, миру, радості, терпіння, взаєморозуміння, доброзичливості, вдачі й звичайно – щирого людського щастя. 

   Вітаємо з ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ усіх студентів, батьків, працівників коледжу та членів їхніх родин.

   Усіляких гараздів та гарних свят!

 

З повагою,

Тетяна МАЙГУР

 

 

  Любов – це К-ПККіМ  Навчання в умовах карантинуЛюбов – це К-ПККіМ  Навчання в умовах карантину

Любов – це К-ПККіМ  Навчання в умовах карантинуЛюбов – це К-ПККіМ  Навчання в умовах карантину

 

 

 

               


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.