Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Наша історія » Кроки творчого зростання

Кроки творчого зростання

 Кроки творчого зростання

Пишемо історію коледжу

 

 

 До миті мить – і вже летять роки,

З хвилин – життя, секунди – в дати.

Бурхлива й тиха течія ріки

І не спинить її, і не догнати.

 

   Коледж має свою творчу біографію, історію із вагомими віхами, яскравими подіями, періодами та персоналіями. Завдяки щоденній роботі викладачів, їх творчому неспокою, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. У нас – славне минуле, яскраве сьогодення і перспективні сподівання на майбутнє.

   Сучасний коледж – це вищий мистецький навчальний заклад, де є всі умови для отримання якісної професійної освіти, творчої діяльності, де плідно працюють висококваліфіковані, з надзвичайно високим творчим потенціалом викладачі. В його стінах плекаються нові українські таланти та зростає нове покоління працівників культури, сучасних менеджерів соціокультурної діяльності. Це – знаний творчий заклад, що славиться не тільки своїми освітніми традиціями та мистецькими здобутками, а також талановитими випускниками, які наполегливо працюють в закладах культури, розвивають і примножують культурні традиції рідного краю та активно долучаються до інноваційних змін в галузі. Знання, отримані в коледжі, допомагають кожному із них опанувати не одну життєву дорогу.

   Публікації, які розміщені в даному розділі, допоможуть вам доторкнутися до нашої історії – і оживе багатогранність життя плеяди талановитих митців, педагогів, сьогоднішніх студентів у єдиному і злагодженому звучанні хорів, оркестрів, танцюристів, режисерів, художників.

   Схиляючись у пошані перед тими особистостями, які творили історію нашого коледжу ми, сучасне покоління викладачів та студентів, продовжуємо писати її щоденними творчими справами, натхненною працею та новими здобутками.

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.