Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Ювілей коледжу » На вершині творчого життя

На вершині творчого життя

 На вершині творчого життя

Нам уже -  90

 

Слова, літа, картини і скульптури

Народних співів чисте джерельце.

Чийсь перший дотик серцем до культури

Мистецтва квіти і столітні мури

Нам берегти і множити все це!

Оксана Радушинська

 

   Носієм освітніх традицій в сфері культури Хмельниччини є наш коледж, який пройшов 90-літній шлях становлення, розвитку та розбудови. В історії навчального закладу – це великий відлік часу для втілення задумів, реалізації ідей та творчих планів, це шлях поширення знань, період розквіту і підсумовування основних надбань. Роки промайнули швидко, однак за ними простежується нелегкий шлях утвердження освітніх принципів і традицій та примноження мистецьких здобутків.

   Наш творчий педагогічний колектив коледжу щоденно дарує своїм вихованцям радість спілкуватися з дивовижним світом краси, долучаючи їх до невичерпного джерела духовних надбань людської культури, вчить творити красу, активно спрямовуючи свої вміння та зусилля на формування і виховання мистецьких кадрів. Навчальний заклад віддавна славиться своїми випускниками – талановитими та обдарованими творцями культурних традицій, які піснею і танцем, образотворчим мистецтвом, музикою та словом наповнюють духовну скарбницю українського народу.

   Щиро вітаємо коледж з 90-літнім ювілеєм і бажаємо студентам – цікавого, захоплюючого навчання та мистецьких здобутків, викладачам – енергії, талановитих студентів, досягнення нових висот педагогічної майстерності та нових професійних звершень на щоденній творчій ниві, а рідній альма-матер – подальшого розвитку, процвітання та  натхнення!

   Хай невичерпним буде джерело енергії, креативних ідей, успішної реалізації мистецьких проєктів та втілення в життя всього, що задумано!

   Хай творча та педагогічна завзятість не покидають нас. Нових досягнень та здобутків на благо рідної української культури!

    Зі славним ювілеєм! Хай множиться слава твоя, величного і творчого тобі довголіття, рідний коледжу!

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.