Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

  Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

   Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

  Дистанційний захист курсових робіт

   

     Дистанційне навчання стало викликом для усіх учасників освітнього процесу. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати студентів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто, але все можливо. Дистанційне навчання, в свою чергу, ще й створює нові виклики для дотримання норм і правил академічної доброчесності. Так 12 червня відбувся захист курсових робіт студентами ІІІ курсу спеціальностей «Хореографія» та «Музичне мистецтво» з навчальної дисципліни «Педагогіка» за допомогою мобільного додатка Viber (керівник – Продан Ю.П., викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки).

     Під час підготовки та виступів студенти на високому рівні продемонстрували практичні навички наукової праці (пошук джерел і робота з ними, реферування наукової літератури, порівняння кількох поглядів на одну проблему, робити узагальнення та висновки), рівень знань з певної спеціалізації, самостійне мислення. Варто відзначити роботи студентів Бугерчук І., Буринської А., Бучик К., Дубчак Н., Іванової В., Степанюк І. (34 гр.), Білюк М., Зломиноги І., Комарчевої А., Синіцького П. (338 гр.)

  Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідженняКурсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідженняКурсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідженняКурсова робота як вид науково-педагогічного дослідження Курсова робота як вид науково-педагогічного дослідження

    Відео захисту: Іванова.

   

   

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.