Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Новини » Підсумували досягнення випускників

  Підсумували досягнення випускників

  Підсумували досягнення випускників

  Державні екзамени в онлайн-форматі


     З 07 по 26 червня 2020 року в коледжі проводилась державна атестація випускників. Їх компетенції оцінювала державна екзаменаційна комісія, яку очолював Гаврилюк П.В., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. Дуже приємно, що Петро Віталійович, випускник коледжу 2004 року спеціальності «Хореографія», сьогодні очолює важливий підрозділ міської ради, компетентний фахівець культурно-мистецької галузі не тільки міста, а й Хмельницької області.

     У складі ДЕК: Нижник С.В., директор коледжу (заступник голови): Червоногродський І. І., заступник директора з навчальної роботи, Павлюк О. Я., завідувач відділення, Корчук В. М., завідувач навчально-виробничої практики (члени комісії); голови циклових комісій: Василенюк В.М., Козак О.В., Ляшук Т.Є., Олексійчук М.А., Остап’юк Л.М., Павлюк О.Ф., Пшинешнюк С.С., Червінська І.Є., Чорнобиль В.В. та Никитюк С. С., методист коледжу (секретар комісії). Інформаційне забезпечення екзаменів здійснювала інженер - програміст Шумілова І.В.

  За результатами державної атестації 74 студенти підтвердили свої професійні знання та навички, 24 із них отримали дипломи з відзнакою.

     Цьогорічні екзамени були особливими через карантинні умови. Вони проходили в онлайн-форматі. Варто зазначити, що всі студенти повністю виконали навчальний план, успішно склали комплексні тестові кваліфікаційні екзамени, екзамени з фаху та захистили дипломні роботи. Свої досягнення за роки навчання випускники представили у портфоліо, з якими ознайомилися члени ДЕК та які представлені на офіційному сайті коледжу в розділі «Портфоліо».

     Державна екзаменаційна комісія відзначила високу організаційну підготовку екзаменів, їх технічне забезпечення та належний рівень знань випускників.


  Захист дипломів ІV курсу спеціальності «ОМДМР»

     25 червня відбувся захист дипломних робіт студентів 4 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

  Державна екзаменаційна комісія працювала під головуванням Гаврилюка Петра Віталійовича – директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

    Студенти виконали дипломні роботи в непростих умовах карантину і дистанційного навчання. Усі поставились відповідально до виконання головної і завершальної роботи за час навчання в коледжі. Адже дистанційне навчання - це новий вид навчання. Теми та техніки дипломних робіт студенти обрали непрості та досить актуальні на сьогоднішній день.

    Токовенко Юлія – диптих «Іллюзія буденності» - показала філософське бачення стану природи на сьогоднішній день. У роботі відчувається крик душі, заклик до людей схаменутись, не знищувати природу, бо ще трішки - і людство вже не втримає той потік бруду, яким переповниться наша планета Земля.

    Прибатень Лілія – серія ваз «Сакральний Кам’янець» - прозорість ваз перегукується з чистотою віри. Дослідила сакральну архітектуру Кам’янця-Подільського та відобразила їх на скляних вазах.

    Кушнірчук Вікторія – серія робіт «Людина і світ» - досліджувала різні чинники негативного впливу забруднень води, повітря і землі. Її робота – це переживання про забруднення річок різними викидами підприємств, повітря -радіаційним випромінюванням, а також про вирубку лісів та зміну клімату.

    Гавриленко Анна – серія робіт «Різнотрав’я»,  досліджувала різновиди трав, що ростуть на узбіччі лісів  , в полях та на берегах річок. Вивчала їх цілющі властивості та використання  трав у господарстві.

   Костюк Олена – декоративна композиція «Міф чи реальність. Бакота - місце сили». Студентка перейнялась долею затопленого села Бакота, його давньою історією та долями виселених людей. 

    Микицей Євгенія – декоративне панно «Фонтани Кам’янця» - дослідила існуючі та зруйновані фонтани міста, довела позитивний вплив фонтанів на настрій та здоров’я людини.

    Богуш Анжеліка – серія робіт «Поділля». Студентка поєднала в одну композицію два види декоративно-прикладного мистецтва – ткацтво і гончарство. Дослідила історію ткацьких і гончарних промислів на Поділлі, а також виткала килимки та об’єднала їх із килимами, витканими  її бабусею. Отож вийшло своєрідне об’єднання поколінь, передача досвіду від бабусі до онучки.

    Студенти, досліджуючи обрані теми, надихались творчістю відомих художників, які також працювали над подібними темами. Опрацьовували велику кількість літератури по темі, досліджували техніки і технології виконання роботи в матеріалі. Підраховували вартість всіх складових дипломної роботи.  Було багато проб і помилок. Але все ж таки роботи виконані на належному професійному рівні. Їх високо оцінили члени державної екзаменаційної комісії.

    Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – захистом дипломів! Адміністрація та викладачі коледжу переконані, що на ваших шляхах буде ще багато перемог, нових проєктів, нових досягнень! Хай все задумане збувається! Нехай диплом випускника залишається для вас не лише документом про освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Бажаємо плідної професійної діяльності !!!

   

  Куратор 426 ОМДМР – Горна Л.А.


  Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

  Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників

  Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників Підсумували досягнення випускників

  Підсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускниківПідсумували досягнення випускників Підсумували досягнення випускників

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.