Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Особистості » Козак Ольга Василівна

  Козак Ольга Василівна

    Козак Ольга Василівна

   

  Козак Ольга Василівна   Козак Ольга Василівна працює на посаді викладача режисерських дисциплін з 1978 року після закінчення Київського державного інституту культури імені О. Є. Корнійчука за кваліфікацією «Культосвітній працівник, керівник самодіяльного театрального колективу». Викладає такі фахові дисципліни як сценічна мова, історія свят та обрядів. Досконало володіє сучасними інноваційними та освітніми методиками викладання режисерських дисциплін, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі; проявляє ініціативу щодо покращення результативності освітнього процесу; працює плідно, креативно. Заняття проводить на високому професійному та методичному рівні. Уміло поєднує різні форми й методи навчання, використовує такі інтерактивні педагогічні методи як творчий проект, тренінг, проблемне обговорення, постійно спонукає студентів до публічних виступів у коледжі, місті, участі у творчих конкурсах і фестивалях. У виховному процесі О. В. Козак надає перевагу індивідуальній роботі зі студентами, плекає молоді таланти, допомагає реалізації їх творчого потенціалу, велику увагу звертає на виховання молоді в дусі національно-патріотичних традицій. Випускники, яких вона навчає, є стипендіатами, лауреатами, дипломатами престижних театральних конкурсів і фестивалів, продовжують навчання у закладах вищої освіти, практикуються ведучими та конферансьє, працюють керівниками та артистами театральних колективів. Протягом останніх років ряди переможців поповнили студенти: Балацька Ю., Ільєва О., Магера Д., Мусько О., Хитрак А. – дипломанти І ступеня VIІI Міжрегіонального конкурсу-фестивалю гумору та сатири «Грицева шкільна наука» (м. Копиченці Тернопільської області, 2019); Войтюк М. (лауреат диплома І ступеня), Веселовський А., Михальський С., Пилипчук В. – дипломанти ІІ ступеня І Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «Штрикало» у номінації «Розмовний жанр» (м. Кам’янець-Подільський, 2019); В. Пилипчук (Гран-прі), А. Гула, М. Войтюк, С. Михальський, Л. Рой (І місце), Д. Ніколюк, Т. Павлишена, А. Веселовський, К. Жеребнюк (ІІ місце), І. Сушко (ІІІ місце) у Всеукраїнському конкурсі читців та театральних колективів імені Л. І. Глібова «Дух генія вита Подільським краєм» (смт. Чорний Острів, 2019); у номінації «Художнє слово» обласного героїко-патріотичного фестивалю-конкурсу «Червона калина» (м. Хмельницький, 2019) І місце виборов студентський народний аматорський театр-студія «На Зарванській» (керівник – Козак О. В.).

     О. В. Козак підготувала багато змістовних культурно-мистецьких заходів, де втілила авторські оригінальні рішення, творче мислення та режисерський задум. Її роботи завжди вирізняються особливими тонкощами розуміння тематики, висвітленням актуальності та проблем сьогодення.

     Викладач Козак О. В. готує студентів коледжу до участі у загальноміських мистецьких проектах, зокрема: Всеукраїнський форум «Молодіжні сходини» (2019), щорічні відкриття туристичного сезону та Днів міста в Кам’янці-Подільському, театралізовані обрядові дійства «Весну благословіть!» (квітень 2019), «Ой, колядо, колядо» (січень 2018) та інші. До відзначення шевченківських днів вона організовує міські урочистості, проводить студентський конкурс читання творів Т. Г. Шевченка в коледжі та в бібліотеках міста. Зокрема, 03.04.2019 року у коледжі провела ХІІ конкурс художнього читання, присвячений Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи»; 27.03.2019 з нагоди Міжнародного дня театру та 30-річчя створення театру-студії «На Зарванській» організувала театралізований концерт «Весь світ театр, а люди в нім – актори»; 29 травня 2019 організувала благодійну виставу «Час не минає, минаємо ми»; 14.11.2018 у коледжі відбулася поетично-публіцистична композиція «Дві любові Володимира Сосюри» (режисер-постановник – О. Козак). Підготувала в коледжі такі заходи як художньо-публіцистична композиція до Дня захисника України, святковий концерт «І будуть щедрими плоди учительської праці», присвячений Дню працівника освіти, Міжнародному дню музики, та Всеукраїнському дню бібліотек. У рамках співпраці коледжу з об’єднаними територіальними громадами, студенти циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» дарували своє мистецтво (малі форми естрадного жанру – скетчі, сценки, комікси, пантоміми, гумористичні етюди, клоунади) жителям Волочиської, Чемеровецької, Дунаєвецької, Сатанівської ОТГ.

      Ольга Василівна виступала на семінарах у ЦДТ перед організаторами позакласної роботи в школах міста з питань підготовки фольклорних обрядів. Постійно допомагає бібліотекам міста, дитячій хоровій та музичній школі, Кам’янець-Подільському історичному музею-заповіднику в підготовці та проведенні соціокультурних заходів. Багато років підряд є членом журі театральних конкурсів різного рівня. З 2012 року очолює циклову комісію «Видовищно-театралізовані заходи».

     Плідна праця, високий професіоналізм та творчі здобутки Козак О. В. неодноразово відзначалася нагородами різного рівня, у тому числі грамотою Міністерства культури України, грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА (2015), відзнаками дирекції коледжу.

   

   

  Людина з креативним режисерським мисленням і унікальним чуттям слова

                                     Слово про колегу                              

   

     Ольга Василівна Козак – талановитий сучасний педагог, компетентний фахівець, творча особистість, яка своєю невтомною працею і талантом примножує культурно-мистецькі традиції Подільського краю. Ольга Василівна – людина з особливим покликанням, хоча у кожного воно особливе; людина з креативним режисерським мисленням і унікальним чуттям слова, розумінням його звучання і вимови.

     Народившись на Вінниччині, закінчивши Київський державний інститут культури імені О. Є. Корнійчука, доля стелила шлях у місто чаруючих краєвидів і невичерпної історії, місто, де вирує культурно – мистецьке життя Поділля – Кам'янець-Подільський. Це місце захопило і зачарувало її раз і назавжди. Тут одружилася, народила сина і тут усю свою творчість, вміння, навики дарує тим, хто прагне знань.

     З 1978 року Ольга Василівна Козак працює викладачем режисерських дисциплін КПККіМ. Працювати поруч з нею, навчатися у неї – приємність кожному. Навчить, порадить, якщо потрібно і розрадить.

     Весь період своєї трудової діяльності – сумлінна, відповідальна, тактовна, мудра, виважена. Протягом останніх восьми років – голова циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи». Багато її вихованців займають керівні посади, з усіма привітна, дружна, люб'язна.

     Творчий доробок Ольги Василівни повниться чималим репертуаром драматичних вистав, поетичних монтажів, літературно-музичних композицій. Особливе місце в її діяльності займає дисципліна «Сценічна мова». Студенти, під її вмілим керівництвом та настановами неодноразово ставали лауреатами регіональних, обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

     На сьогоднішній день випускники Ольги Василівни є її колегами, а це показник якісних знань, тож, вона радо продовжує спілкуватися і ділитися вміннями і досвідом. Режисура – професія енергійна і цього, якраз, Ользі Василівні завжди вистачає, проте її дії завжди стримані і виважені, мудрі і послідовні. Окрім професійних якостей хочеться відзначити її гуманні людські риси, доброту, порядність, скромність, милосердя. Можливо, саме вони і втримують людину залишатися вірною своєму покликанню долі!

  Семенків І.А., викладач режисерських дисциплін

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.