Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Особистості » Чорнобиль Володимир Володимирович

  Чорнобиль Володимир Володимирович

   Чорнобиль Володимир Володимирович

   

  Чорнобиль Володимир ВолодимировичЧОРНОБИЛЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ - голова циклової комісії хореографічних дисциплін , керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки», заслужений діяч мистецтв України, відмінник освіти України, голова Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України, володар відзнак Кам’янець-Подільської міської ради «Честь і шана» та міського голови «За заслуги перед міською громадою».

    Чорнобиль Володимир Володимирович працює викладачем хореографічних дисциплінв коледжі з 1976 року. З перших років праці зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, сумлінним, здібним, досвідченим  педагогом. Чорнобиль Володимир Володимирович

     З 1977 року Чорнобиль В.В. – керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки», який є неодноразовим учасником всеукраїнських, обласних конкурсів, творчих звітів та фестивалів.

     В 1995 році на Всеукраїнському конкурсі хореографічних колективів училищ культури, присвяченому 90-річчю з дня народження П .Вірського, ансамбль «Подільські візерунки» зайняв перше місце. Впродовж наступних чотирьох конкурсів ім. П. Вірського ансамбль був відзначений дипломами та подяками за високу професійну майстерність. У 2016 році ансамбль «Подільські візерунки» зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі  «Танцювальний оберіг» (м. Вінниця).Голова журі  Мирослав Вантух, підводячи підсумки конкурсу, відзначив, що колектив і його керівник зберігають, відроджують, розвивають подільський народний танець.

     Володимир Володимирович – автор відомих хореографічних постановок: «Стара легенда», присвячена700-річчю м. Старокостянтинова; балада «Благовіст», присвячена 1020-ій річниці Хрещення Київської Русі; вітальна хореографічна композиція, присвячена 70-річному ювілею Хмельницької області.

  Чорнобиль Володимир ВолодимировичЧорнобиль В. В. призначався головою журі обласного відбіркового конкурсу хореографічного мистецтва ім. П. Вірського, Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Танцювальний оберіг».

   Чорнобиль В. В.  є членом Національної хореографічної спілки України, а з 2014 р. його обрано головою Хмельницького обласного осередку. Призначається головним хореографом-постановником творчого звіту аматорів та професійних колективів Хмельницької області; обирається членом журі Всеукраїнських фестивалів-конкурсів хореографічного мистецтва «Сонячне коло» (м. Шепетівка), «Радея-Dаnсе», «Агроуніфест» (м. Кам’янець-Подільський), хореографічний фестиваль ім. В. Глушенкова (м. Хмельницький), «Козацька слава» (м. Старокостянтинів), «Летавчанка збирає друзів» (с. Летава Чемеровецького району).

     З 2002 року виконує обов'язки голови циклової комісії хореографічних дисциплін коледжу. Постійно вдосконалює свою педагогічну та професійну майстерність, здійснює плідну діяльність, спрямовану на відродження культурної спадщини українського народу, популяризацію українського хореографічного мистецтва.Чорнобиль Володимир Володимирович

     Його вирізняє класичний підхід до викладання хореографічних дисциплін, ретельне вивчення та цікава подача танцювального матеріалу різних народностей, показ студентам великої кількості різножанрових танців та етюдів, які вони вивчають протягом чотирьох років навчання. «Простота, правда, природність – ось три принципи, на яких базується справжнє хореографічне мистецтво», – стверджує Володимир Володимирович.

   Один з небагатьох викладачів-хореографів Хмельниччини, який береться за вирішення мовою пластики і тіла, складних за тематикою, художніми образами, філософським змістом композицій, що охоплюють великий історичний період або знаменну подію в житті українського народу.

     Найяскравіші хореографічні полотна – «Бухенвальдський набат» і «Незабутнє» – танці-протести проти війни, хореографічна балада «Полонянки», в якій розповідається про долю українок у 15-17 століттях, хореографічна поема «Благовіст» - перша спроба в Україні засобами народної хореографії та вільної пластики показати період прийняття християнства в Київській Русі.

    Володимир Володимирович чи не єдиний хореограф-постановник у Хмельницькій області, який здійснює масштабні полотна на 600-800 учасників. Він є головним балетмейстером міжнародних фестивалів та свят, творчих звітів, травневих днів у Кам’янці-Подільському, днів заснування міста Старокостянтинова, селищ міського типу Дунаєвець та Хотина.

    Чорнобиль В. В. є хореографом-постановником багатьох художніх номерів у прологах та фіналах гала-концертів, творчих звітів, фестивалів, свят. Хореографічні композиції «Спалах», «Вічно живі», «Наша біографія», «Навіки в пам’яті народній», «Вклонімося Великій Перемозі», «Доля України», «Кам’янець весняний», «Поділля єднає гостей», «Я живу на Поділлі», «Вас вітає Поділля» вирізняються масштабністю та величчю духовності нашого народу.

    Сорок років Володимир Чорнобиль є керівником народного ансамблю танцю «Подільські візерунки» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Саме цей колектив став експериментальною творчою лабораторією, в якій Володимир Володимирович випробовує нові форми, стилі, лексику танців. Вивчає, відроджує, відтворює і втілює в життя танці народів світу, українські танці, особливо танці подільського регіону. Всього за ці роки ним було здійснено більше 100 постановок, в тому числі і для народних ансамблів танцю: «Кам’янчанка» Кам’янець-Подільського міського Будинку культури, «Подільський колос» Подільського державного аграрно-технічного університету, народного ансамблю пісні і танцю «Розмай» Кам’янець-Подільського районного будинку культури, зразкового дитячого ансамблю «Писанка» Кам’янець- Подільської дитячої школи мистецтв, танцювальних колективів радгоспу-технікуму, військового училища, індустріального технікуму Кам’янця-Подільського.

    Чорнобиль  В. В. був членом експертної комісії акредитаційної перевірки Канівського та Херсонського коледжів культури і мистецтв; постійно бере участь, як викладач українського танцю в обласних семінарах Хмельницької та Тернопільської областей, Всеукраїнській лабораторії з вивчення українського танцю в Києві. Викладав подільський танець в Ужгородській філії Київського національного університету культури і мистецтв. Його заняття з хореографічних дисциплін, академічні покази, майстер-класи, клас-концерти завжди викликають захоплення як у фахівців, так і у глядачів.

     Джерело: Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.

  Чорнобиль Володимир ВолодимировичЧорнобиль Володимир Володимирович

  Чорнобиль Володимир ВолодимировичЧорнобиль Володимир Володимирович

  Чорнобиль Володимир ВолодимировичЧорнобиль Володимир ВолодимировичЧорнобиль Володимир Володимирович

   

   

   

   

   


  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.