Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (12)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Кращі з кращих

Кращі з кращих

Кращі з кращих

Інформація на шпальтах обласної газети


Кращі з кращихКращі з кращих

 

  25 червня 2020 року в обласній масовій газеті «Хмельниччина» опубліковані матеріали про кращих студентів коледжу – Токовенко Юлію та Столабу Анастасію.

Як знайти своє покликання!

  В Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» навчаються надзвичайно талановиті, креативні, зацікавлені, наполегливі, успішні, активні студенти.

   Найкращою студенткою-випускницею спеціальності, без сумніву, є Токовенко Юлія, яка не боїться експериментувати, змінюватись і ставити високі цілі.

Юля різні ситуації вирішує нестандартним підходом і креативом.

   Старанною та сумлінною студенткою Юля показала себе за роки навчання у коледжі. Всі сесії вона складала тільки на відмінно. Усі роки була старостою групи та активним членом студентської ради коледжу. Отримала сертифікат кращого студента спеціальності.

    Освіта – це процес, який об’єднує та інтегрує багато складових.

   Отож Юля, окрім навчання займалась ще багатьма справами. І отримувала високі результати у всьому до чого б не бралась Так вона стала переможнецею багатьох конкурсів, таких як: «Конкурс аматорських композицій «Декоративний розпис», 2018 р., Конкурс «Великодній дивограй», 2018 р., Конкурс скульптури «Ніч в галереї» 2018 р.,  «Академічний рисунок-2017». Брала участь у конкурсі на здобуття стипендії Президента України у галузі мистецтва.

    Також Юля була учасницею  пленеру «Замковий етюд» 2016, та Міжнародного пленеру «Зелене мистецтво, 4» у 2018 р., який проходив у Польщі.

  Працелюбна, сумлінна, творча студентка працює також самостійно як художник образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Експериментує з живописом, має чудові напрацювання графічних робіт. Де б Юля не була, у неї в руках є завжди олівець чи лінер, яким вона виводить цікаві форми здавалося б знайомих речей.

   Також Юля займається розписом одягу та посуду. Зі своїми роботами брала участь у Ярмарку особливих речей «Вулик» який проходив у виставковій залі міста.

    Дуже активно Токовенко Юля займається волонтерською діяльністю. Двічі працювала волонтером на Міжнародному фестивалі стилю «Ретрофест». Працювала над реставрацією рельєфу у Петропавлівській церкві міста. Допомагала з оздобленням альтанок у дитячих навчальних закладах та оздобленням класних кімнат у школах.

  Юля також показала себе як прекрасна ведуча мистецьких заходів, з поставленим голосом та гарною дикцією проводила святкування «Дня художника» у коледжі.

    На досягнутому Юля не думає зупинятись, вона весь час в творчості, пошуках розвитку. Проходить онлайн курси, та відвідує різні майстер класи, презентації. Приймала участь у Школі культурного менеджменту та креативної індустрії міста.

    Адміністрація коледжу культури і мистецтв, а також викладачі фахових дисциплін  вітають Токовенко Юлію із блискучим завершенням коледжу, та бажають подальших успіхів у реалізації своїх професійних та особистих планів! А також запрошують талановиту молодь до вступу у коледж, щоб знайти своє покликання!

 Куратор:  Горна Лариса Анатоліївна

 

   Анастасія Столаба вчиться на другому курсі спеціальності «Музичне мистецтво естради» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Вона – відмінниця навчання, активна учасниця ради студентського самоврядування коледжу. Багато зусиль докладає студентка для вдосконалення своєї пісенної майстерності. Вона охоче бере участь у фестивалях та конкурсах, де, як правило, здобуває призові місця. Так, Анастасія зайняла перше місце в коледжівському конкурсі «Пісенний зорепад», друге місце – у третьому Всеукраїнському музичному конкурсі Musik Uni Fest; диплом першого ступеню привезла із Всеукраїнського фестивалю «Штрикало», має інші відзнаки. Названий коледж є чудовим закладом, де молоді люди можуть з допомогою викладачів примножувати і розвивати свої здібності.

Хмельниччина. – 2020. – 25 червн.

Кращі з кращих

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.