Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (12)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Рік математичної освіти в Україні

Рік математичної освіти в Україні

Рік математичної освіти в Україні

 Інформаційне повідомлення


Рік математичної освіти в Україні

 

   Указом Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.

  Що ви відчуваєте, коли чуєте слово «математика»? Пригадуєте формули і теореми чи у вас перед очима починає блимати напис червоними літерами «математика — не моє»? Якщо другий варіант, то, певно, ви страждаєте на математикофобію: ви настільки боїтеся математики, що не здатні зробити навіть елементарні обчислення в магазині чи транспорті.

  Українські учні регулярно посідають призові місця на міжнародних олімпіадах з математики. Водночас результати дослідження PISA показали, що близько 36% школярів не досягли базового рівня математичної компетентності. Такий разючий контраст у знаннях свідчить про системну проблему з викладанням цього предмета у вітчизняних закладах освіти.

   Щоб покращити якість вивчення математики в Україні, 2020/2021 навчальний рік оголосили Роком математичної освіти. Саме з 2021 ДПА з математики має стати обов’язковою, також планують збільшити кількість годин на цей предмет, впровадити нові курси для школярів, провести тренінги для вчителів та відкрити Музей науки — ці та інші заходи є в плані, який розробив Кабінет Міністрів України.

   В планах реалізації вище зазначених заходів в коледжі планується проведення флешмобу учасників освітнього процесу «Математика в житті» і таким чином ми приєднаємося до загального руху щодо проведення Року математичної освіти та створення серії мотивуючих відеороликів з прикладами практичного застосування математики у різних професіях та житті людини.

   Пропонуємо добірку корисних посилань:

   12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки.

   Цікаві факти математики.

   «Чому потрібно вивчати математику». Вислови відомих людей про математику.

   Роль математики в житті людини.

   «Математика у повсякденому житті». Презентація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.