Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (12)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Старт добрих починань, задумів і творчих звершень

Старт добрих починань, задумів і творчих звершень

Старт добрих починань, задумів і творчих звершень

 Вітання  з Днем знань та початком нового навчального року

 

 

  Перше вересня – День знань і початок нового навчального року є  стартом добрих починань, задумів і творчих звершень. В цьому році першовересень для нашого коледжу особливий – ювілейний, уже 90-тий урочистий дзвоник покличе нас до плідної роботи, нових знань, проєктів, конкурсів та  фестивалів. Впевнені що він стане вагомим продовженням і примноженням творчих традицій  та слави рідної Альма- матер.

  Хочеться, щоб цей день запам’ятався нашим студентам довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і великим бажанням до опанування майбутньою професією, адже у когось із них  попереду ще багато студентських років, а хтось уже вийшов на «фінішну пряму». А для наших викладачів першовересневе свято нехай стане початком нових креативних пошуків, інновацій та  самовідданої праці у справі підготовки  високопрофесійних, компетентних фахівців для сфери культури і мистецтва.

   З особливим теплом хочеться привітати наших першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента коледжу культури і мистецтв, і в навчанні, і в громадському та культурно-мистецькому зростанні. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

 Щиро вітаємо всіх студентів, викладачів та співробітників з початком навчального року! Студентам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань та розвитку таланту, а всім працівникам – міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!

  Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе здоров’я та добрий настрій у нашу дружню коледжівську родину!  Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік!

Зі сятом всіх!!!


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.