Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2020 (17)
Вересень 2020 (19)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Молодіжні перспективи і тренди

Молодіжні перспективи і тренди

Молодіжні перспективи і тренди

Участь у форумі  «Молодіжні сходинки в Кам’янець-Подільській фортеці»


Молодіжні перспективи і тренди


 18 вересня 2020 року відбувся форум «Молодіжні сходинки в Кам’янець-Подільській фортеці», який уже став традиційним місцем зустрічі молоді з метою комунікації, обміну досвідом, знайомству з новими тенденціями у молодіжній політиці, а також платформою для спілкування із високопрофесійними спікерами, лідерами молодіжного середовища під час панельних дискусій та на воркшопах і тимбілдингах. Форум, який дає можливість розвиватися і пізнавати, креативити та проявляти власну ініціативу і здібності.

   В роботі молодіжного форуму взяли участь викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін (Ляшук Т.Є., Павлюк О.Я., Яворницька Н.О., Григорків Л.А., Вергун А.І.), студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної сфери» (Дудка Владислав, Квасньовська Владислава, Кузяк Богдан, Кушнір Юлія, Ратушняк Олексій, Туркот Вероніка) та ознайомилися із молодіжними перспективами і трендами в сучасному соціокультурному середовищі. Активно долучилися до панельної дискусії «Загрози і виклики в розвитку молодіжної політики України в умовах кризи: невдачі та успіхи» зі спікерами: Олександром Яремою, державним секретарем КМУ, Ростиславом Томенчуком, головою правління Українського інституту міжнародної політики і представниками  Агенції Сталого Розвитку «АСТАР».

   Неоціненний досвід для майбутньої професійної діяльності студенти набули під час воркшопів та тимбілдингів на теми: «Організація креативних фестивалів та співпраця з Українським Культурним Фондом», «Досвід управління командами у великих підприємствах, малому бізнесі та молодіжному центрі», «Комунікативні навички молоді». Всі виступи відбувалися у форматі 4К: критичне мислення, командна робота, комунікація, креатив.

   Комік-гурт «СМАЙЛИК» у складі: Величко Діани, Войткової Єлизавети, Ніколаєва Богдана, Ніколюк Діани, Уроди Ольги, Хитрак Анни (керівник Семенків І.А.) виступив перед учасниками «Молодіжних сходинок у Фортеці» із гумористичною мініатюрою, в якій закликав молодих людей дотримуватися активного та здорового способу життя.

   Виступ сприяв створенню драйвової атмосфери та веселого настрою серед молоді міста.

  Фотозйомку молодіжного форуму забезпечували студенти: Богданова Ксенія, Бутилюк Максим (267 гр.), Легецький Антон (367 гр.) та Ратушняк Олексій (417 гр.).

  Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці – це поєднання історії і молодіжного драйву, навчання і розваг, вражень та способу їх застосування. Розум, мрії, плани та позитивна енергія зібралися разом і створили крутезну заряджаючу атмосферу на МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ 2020 У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ.

 

Молодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і тренди Молодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і трендиМолодіжні перспективи і тренди Молодіжні перспективи і тренди

 

 

 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.