Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2022 (4)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Жовтень 2021 (21)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції


Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення

 

  18 вересня 2020 року методичною службою коледжу в рамках проведення Школи педагогічної майстерності (керівник Никитюк С. С.) було організовано спільний перегляд педагогічними працівниками Всеукраїнської науково-практичної онлайн конференції «Методології вчителя з сучасними дітьми. Практика навчання НУШ». Трансляція заходу відбувалася на платформі ГО «РУХ Освіта».

 Онлайн-конференції – дієвий інструмент, що в сучасних умовах допомагає педагогічним працівникам підвищувати педагогічну майстерність, самовдосконалюватися, знайомитися з цікавим досвідом колег, здійснювати ефективну науково-методичну діяльність. Основна мета участі педагогів в онлайн конференції – ознайомлення з рекомендаціями для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та вдосконалення методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін.

  Зацікавлення викликали доповіді досвідчених спікерів: Понипаляка О. «Використання візуальних матеріалів у навчанні», Пономаренко О. «Універсальність і мультифункціональність проєктної діяльності в умовах навчання онлайн», Головатенко Т. «Практика створення комунікативно спрямованого освітнього середовища», Дячука О. «Перехід до електронних журналів та щоденників», а також тренінги Чиноватої З. «Цифрові інструменти для дистанційної освіти», Федосєєва С. «Методичні лайфхаки інтерактивного уроку».

 Учасники конференції отримують електронне свідоцтво про участь, сертифікат відповідно до обраної тематики і тривалості тренінгу, а також доступ до трансляції і матеріалів, наданих спікерами.

Онлайн конференція як інструмент самовдосконалення


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.