Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2020 (17)
Вересень 2020 (19)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю

Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю

Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю

Екскурсія в Національний природний парк «Подільські Товтри»


Знайомимося з пам’ятками природи рідного краю


  21 вересня студенти 168 групи відвідали Національний природний парк «Подільські Товтри». Організатор екскурсії – Микитюк О.І., викладач природничих дисциплін.

  Національний природний парк «Подільські Товтри» розташований в Україні на території Городоцького, Чемеровецького та Кам'янець-Подільського районів Хмельницької області. НПП створено Указом Президента України від 27 червня 1996 року для збереження, відтворення та раціонального використання природних ландшафтів Поділля з унікальними історико-культурними комплексами, які мають високе природоохоронне, естетичне, наукове, рекреаційне та оздоровче значення. «Подільські Товтри» є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення. Парк підпорядковано Міністерству охорони навколишнього природного середовища України. Національний природний парк «Подільські Товтри» увійшов до семи природних чудес України у 2008 р. З 13 липня 2017 року масив «Сатанівська дача» НПП «Подільські Товтри» (212,01 га) входить у світову спадщину Юнеско як один з масивів Букових пралісів Карпат та давніх букових лісів Німеччини.

 Працівник Національного природного парку Дем’янова Олена Вікторівна, провідний фахівець екологічної освіти проінформувала студентів про історію розвитку НПП «Подільські Товтри», географічне розташування та про райони, які входять до НПП «Подільські Товтри», водно-болотяні угіддя, геологічну будову та  фауну природного парку; розповіла про кажанів, які занесені до Червоної книги і знаходяться на межі вимирання. Науковий співробітник Одукалець Інна Олександрівна ознайомила студентів із флорою природного парку, а також з видами рослин, що занесені до Червоної книги.

    Між студентами було проведено вікторину, найактивніші з яких отримали в подарунок листівки.

Знайомимося з пам’ятками природи рідного краюЗнайомимося з пам’ятками природи рідного краюЗнайомимося з пам’ятками природи рідного краю

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.