Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2020 (17)
Вересень 2020 (19)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Спеціальне об’єктове тренування

Спеціальне об’єктове тренування

 Спеціальне об’єктове тренування

 Навчання з питань цивільного захисту


  На  підставі плану підготовки з ЦЗ на 2020 рік,  25 вересня було проведено СОТ за темою: „Дії керівного складу, комісії з НС, служб ЦЗ, формувань ЦЗ, усього персоналу Кам'янець- Подільського коледжу культури і мистецтв у разі виникнення, локалізації та ліквідації пожежі  на другому поверсі головного  корпусу навчального закладу“.

  Всього до проведення заходів спеціального  об’єктового тренування з питань ЦЗ коледжу було залучено 78 учасника навчально-виховного процессу. Головними завданнями  об’єктового тренування з ЦЗ коледжу  були:

-  удосконалення учасниками навчально-виховного процесу та працівниками коледжу  теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;

-  перевірку здатності студентів практично діяти за сигналами оповіщення ЦЗ;

- практичну перевірку реальності плану ЦЗ коледжу та НФ ЦЗ коледжу преведення  в готовність до роботи за призначенням;

-  удосконалення практичних навичок керівного складу і органів управління ЦЗ коледжу в організації та проведенні заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.

  Основна мета проведення спеціального об’єктового навчання (об’єктового тренування) з питань цивільного захисту коледжу  досягнута та головні  завдання виконані, керівний склад та органи управління ЦЗ удосконалили свої практичні навички в організації та проведенні заходів захисту учасників навчально-виховного процесу та працівників коледжу від наслідків НС.      Всі учасники  навчально-виховного процесу та працівники коледжу закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Спеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренуванняСпеціальне об’єктове тренування

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.