Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Використання веб-сервісу Google Classroom для організації дистанційного навчання в коледжі

Використання веб-сервісу Google Classroom для організації дистанційного навчання в коледжі

 Використання веб-сервісу Google Classroom

 для організації дистанційного навчання в коледжі

 Заняття Школи педагогічної майстерності

 

   06 жовтня 2020 року у рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжу відбулося заняття Школи педагогічної майстерності на тему: «Використання Google Classroom для створення єдиного освітнього простору та управління освітнім процесом під час дистанційного навчання в коледжі».

  Никитюк С. С., методист коледжу, керівник Школи, акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях використання платформи Classroom, яка дозволяє в умовах дистанційного та змішаного навчання організувати онлайн навчання, використовуючи відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Присутнім було запропоновано до перегляду відеоінструкцію про методику створення Classroom, розробку навчальних завдань, можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність студентів, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання; а також методичні рекомендації щодо алгоритму створення класу з навчальної дисципліни «Основи медичних знань» (викладач Никитюк С. С.). Доповненням до теми навчання стала презентація підбірки методичних матеріалів, зокрема, видання «Путівник по Google Classroom: як організувати освітній процес у віртуальному просторі». Присутня на занятті Хіміч Я. О., канд. іст. наук, член Президії Української бібліотечної асоціації, доцент кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, координатор Центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти, поділилася власним досвідом використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі НАКККіМ.

  У ході заняття активне обговорення педагогічних працівників викликав перегляд електронної книги «Метроном творчих досягнень: Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв від ювілею до ювілею (2015-2020 рр.). Топ досягнень», створеної до 90-річчя коледжу. На допомогу викладачам на сайті коледжу зібрано матеріали про найпоширеніші ресурси, форми та методи дистанційного навчання. У рубриках «Методична робота» та «Дистанційне навчання» подається оперативна інформація, яку пропонує Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти.

 Використання веб-сервісу Google Classroom   для організації дистанційного навчання в коледжіВикористання веб-сервісу Google Classroom   для організації дистанційного навчання в коледжіВикористання веб-сервісу Google Classroom   для організації дистанційного навчання в коледжі

 

 

 

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.