Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (18)
Вересень 2020 (19)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

 Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

Підсумки атестації

 

   20 жовтня 2020 року відбулось засідання атестаційної комісії департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації та 22 жовтня – засідання атестаційної комісії коледжу  відповідно до Закону України “Про освіту”, Типового положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури (наказ № 628 від 16.08.2018) та Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв (наказ № 141 від 03.09.2018).

   Атестація педагогічних працівників закладів освіти сфери культури – система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності. Атестація є складовою забезпечення якості культурно-мистецької освіти та її методичного забезпечення, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

   У черговій атестації взяли участь 9 викладачів та концертмейстерів коледжу, а саме:  Бурячок Н.В., Продан Ю.П. (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Мержвінська В.Є. (циклова комісія соціально-економічних дисциплін); Москвічова О.О., Новіченко Ю.П.  (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства);  Дубінська О.В., Майгур Т.В., Желіховська М.В. (циклова комісія образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації); Бойчук Т.В. (циклова комісія видовищно-театралізованих заходів).

  Педагогічні працівники протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом стажування в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, проходили курси підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти при НАКККіМ та Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, брали участь в майстер-класах, онлайн-курсах і тренінгах; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі студентів в олімпіадах та конкурсах; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.

  Атестаційна комісія департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яку очолювала начальник департаменту Михайлова І.Г. та атестаційна комісія Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, під керівництвом Нижника С.В. відзначили, що викладачі, які атестувалися, мають належну фахову підготовку, ефективно використовують в роботі інформаційно-комп’ютерні технології, активно впроваджують у освітній процес інноваційні форми та методи навчання, шукають індивідуальний підхід до студентів з різним рівнем базової освіти. Матеріали викладачів коледжу отримали схвальні відгуки, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та високий рівень підготовки до атестації.

 

Атестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачаАтестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачаАтестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачаАтестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладачаАтестація – комплексне оцінювання педагогічної діяльності викладача

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.