Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2021 (21)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!

Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!

Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!

Просвітницька акція


          01 грудня 2020 року у рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного відношення до ВІЛ-позитивних людей у коледжі пройшов цикл інформаційно-просвітницьких заходів «Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!» (організатори: Микитюк О. І., Никитюк С. С., викладачі соціально-економічних дисциплін).

Студенти Семенюк К., Слободецька А. (168 група) виготовили та вручали символічні червоні стрічки та інформаційні листівки; студенти познайомилися з матеріалами виставки-експозиції «ВІЛ/СНІД: знати, щоб жити» (підготували: Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки, Владика Л. І., бібліотекар). До проблеми ВІЛ/СНІДу привернула увагу виставка ««ВІЛ-інфекція та СНІД: молодь проти», де були представлені творчі роботи студентів: Гаврилової Є., Горячок А., Кривошеєвої К., Муляр Я., Орбу Л.-Д., Пендовської А., Поліханенко І., Семенюк К., Слісарук У., Слободецької А., Сосніної О., Шаткевич Х. (168 група), Колесник І., Радзіонової В., Тамойко А. (137 група).

Інформаційні бесіди на тему «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД» для студентів першого і другого курсів провела Колеснік Н. М., медична сестра. Микитюк О. І., Никитюк С. С., викладачі соціально-економічних дисциплін провели для першокурсників інформаційну годину-застереження «СНІД: небезпечний, але контрольований», де основна увага була приділена інформації про шляхи поширення і профілактику хвороби. В ході заходу власні вірші й есе презентувала студентка 168 групи Муляр., а також був продемонстрований фільм випускниці спеціальності «Кіно-, фото-, відео справа» Галецької А. «На краю прірви». Никитюк С. С. порекомендувала присутнім перелік найкращих фільмів і літературно-художніх творів на тему СНІДу.

Фотозйомку заходів здійснювали: Васільєвих Г. (137 група), Борисова О. (267 група); технічну підтримку забезпечили: Руденко Я. (137 група), Філіпчук Т. М., адміністратор баз даних.

Проведені заходи сприяли інформуванню студентів про смертельну хворобу, про необхідність вести здоровий спосіб життя, а також про толерантне відношення до ВІЛ-позитивних людей.

Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Боротьба з ВІЛ/СНІДом: знаю, підтримую, приєднуюся!Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.