Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2021 (21)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Вагомі здобутки четвертокурсників

Вагомі здобутки четвертокурсників

Вагомі здобутки четвертокурсників

 Підсумки роботи циклової комісії ВТЗ


Вагомі здобутки четвертокурсників


     Ось добігає кінця 2020 рік, закінчується І-й семестр цього навчального року. Підводячи підсумки роботи комісії «Видовищно-театралізовані заходи», кажемо, що виконані всі навчальні програми, проведені підсумкові заняття та академічні покази зі спеціальних дисциплін у кожній групі. Але найбільш плідною в цьому семестрі була робота студентів четвертого курсу (художній керівник Семенків І.А.)

     Студенти 45 групи в складних умовах цьогорічного карантинного навчального процесу зуміли тримати себе в творчій активності, мобілізовуватись, знаходити можливості втілити задуми своїх практичних робіт до Державного екзамену з фаху.

     З гордістю згадуємо, що влітку 2020-го року вистава цього курсу «Чарівне дзеркало» за мотивами естонської народної казки, виборола диплом «За кращу режисуру» на Міжнародному онлайн-фестивалі українського аматорського театру «Theatre Day Fest» у м. Київ. 

     15 жовтня студенти цієї групи відкрили програму Всеукраїнського театрального фестивалю «Комора 2020» виставою «Істина чухраїнців» за мотивами оповідань Остапа Вишні та Євгена Дудара. Вистава справила чудове враження на глядачів та членів журі актуальністю теми, стилістикою режисерського вирішення,  акторською ансамблевістю. 

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, під час дистанційного навчання, студенти підготували поетичне відеовітання.  До Дня Гідності та Свободи втілили поетично-пластичну композицію «Революція Гідності: вимір совісті», частина якої була відзнята на відео і демонструвалася онлайн на сайті та  в соціальних  мережах на сторінках коледжу. Це була практична робота Єлизавети Войткової.

     Студентка цієї групи Анна Хитрак запланувала і реалізувала художно-публіцистичний захід «Життя під знаком 33» до Дня пам’яті жертв Голодомору. Ця тематична година була наповнена художнім та документальним матеріалом, високий емоційний стан кожного учасника дійства передавався глядачам, заставляв глибоко переживати давні трагічні події. Ще раз до цієї теми четвертокурсники долучились, як актори, у відеофільмі «Гірка печаль – сумна покута», створеного народним театром Міського будинку культури.

     Спільною роботою акторів театру-студії «На Зарванській» нашого коледжу і акторів народного театру Міського будинку культури, стала вистава-казка «Льодова епопея», відео версію якої здійснили на базі Міського будинку культури. Казкових героїв і сюжет п’єси нафантазували студенти разом з  Інною Анатолівною.  Цікава, феєрична, цілісна робота у якій студенти продемонстрували свою акторську майстерність створивши довершені образи героїв: Білих Мух, Лісовичків, лісових мешканців, Снігової людини. Варто відмітити, велику попередню роботу над художнім оформлення та виготовленням костюмів, які доповнили і увиразнили кожен образ.

     Вітаємо Інну Анатолівну Семенків з новим вагомим, творчим здобутком,  а студентів, особливо Ольгу Уроду – помічника режисера, з набуттям нового досвіду сценарної, режисерської, акторської, організаційної роботи над постановкою. 

     Бажаємо четвертокурсникам не послаблювати творчого запалу і в останньому навчальному семестрі втілити всі заплановані практичні роботи і надалі дивувати глядачів.

 

                                                                                                                                               Козак О.В., голова циклової комісії ВТЗ


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.