Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Лютий 2021 (6)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (21)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Кам'янець очима туристів

Кам'янець очима туристів

Кам'янець очима туристів


Якимось чином у певний момент життя кожного з нас привело своїм шляхом до славного подільського міста Кам’янця. І не було тоді меж здивуванню та захопленню його неповторною самобутньою красою, автентичністю та незбагненним світлом віх історії. Але як часто буває, що маючи прекрасний скарб через певний час ми до нього звикаємо, а отже перестаємо дивуватися. От і ми, довгий час перебуваючи між землі та небес, що гармонійно поєднують минуле та сучасність, звикли. Постає питання: «Що ж тоді робити?». Відповідь знайшла Міська рада спільно з Асоціацією готельєрів та рестораторів, а також ПП «Галайф».

Отже під час відкриття туристичного сезону у 2011 році було оголошено конкурс на кращу кінематографічну роботу про місто Кам’янець-Подільський. Участь взяли представники майже усіх українських студій регіонального телебачення, завданням котрих було зняти місто очима допитливого туриста-дослідника. А уже 25 лютого в одному з конференц-залів готелю «7 днів» було підведено підсумки, визначено переможця та влаштовано презентацію фільмів. У почесну трійку увійшли студія «МиГ»  із міста Южного, що на Одещині, «Незалежна телевізійна агенція» зі Львова та харківська студія «Сімон», що і стала переможцем та отримала грошову винагороду у п’ять тисяч гривень.

Квітку на камені, як назвала наше місто поетеса Леся Українка, демонстрували із невідомих навіть для корінних мешканців сторін, адже кожен із туристів-журналістів знайшов щось своє у цьому прекрасному місті. Тож недарма у одному із фільмів прозвучала фраза: «Кам’янець – це діамант, повернеш з цього боку бачиш одне, а з іншого ракурсу зовсім не такий відблиск».

Учасником презентації також був наш коледж, завідувач відділення Латюк Ніна Іванівна та студенти спеціальностей «Кіно-, фото-, відеосправа» та «Бібліотечна справа», мали можливість переглядати конкурсні роботи і отримати масу задоволення. Крім того студенти також надавали допомогу, адже кожен момент був супроводжуваний спалахами фотоапаратів. 

 Даний захід мав не лише великий естетичний та професійний вплив на кожного студента, а і виховні результати,адже кожен, хто розділив захоплення фільмів «Чарівною оазою прекрасного» - нашим чудовим містом,  зрозумів ще раз де він і чого може досягти, якщо матиме бажання. Особливо тут, адже Кам’янець – це місто чудес та казок, місто, де можливо усе, навіть найшаленіші мрії.

Кам'янець очима туристів