Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2021 (4)
Березень 2021 (51)
Лютий 2021 (14)
Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Інформаційно-дискусійні форми СКД

Інформаційно-дискусійні форми СКД

Інформаційно-дискусійні форми СКД

Цикл заходів


Інформаційно-дискусійні форми СКД 


     З 17 лютого 2021 року в рамках програми з навчальної дисципліни «Навчальна практика МСКД» було проведено цикл заходів «Інформаційно-дискусійні форми СКД». Організатори заходів – студенти 35 групи, викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін Ляшук Т.Є. та Яворницька Н.О.

     Шевцова О. провела відеоекскурсію «Подорож українськими перлинами». Цей захід був спрямований на пізнання, збереження та возвеличення української природи. Кожен із присутніх поділився місцями, де він побував в Україні, та своїми подорожами світом. Під час відеоекскурсії студенти ознайомилися з прекрасними локаціями України, які не поступаються світовим. Екскурсія викликала позитивні емоції та бажання подорожувати туристичними маршрутами.

     Козловська В. провела презентацію для студентів 35 та 313 груп на тему «Столовий етикет». На цьому заході студенти дізналися правила сервірування, користування столовими приборами, культури поведінки за столом, споживання окремих страв, сучасні правила столового етикету. Учасники заходу розвинули свої навички користування столовими приборами, мовлення, увагу. А також в кінці презентації змогли розглянути одну з частин столового етикету – оформлення фуршету і пригоститися смаколиками. 

     Олійник Катерина провела одну з інформаційно-дискусійних форм «Брейн-ринг» для студентів 35 групи ВТЗ та 417 групи КФВ на тему «Музика». Студенти поділилися на дві команди, після чого взяли активну участь у різноманітних музичних конкурсах, проявили свою логіку та швидке мислення. В кінці усіх конкурсів по підрахункам балів перемогла команда 417 групи КФВ і отримала приз.

     3 березня студенти 35 групи Анна Гула та Дарія Бохняк провели презентацію як одну з форм інформаційно-дискусійної роботи. Презентація мала назву «Сирна феєрія». В програму заходу входила інформація про історію виникнення сирів, цікаві та маловідомі факти про цей продукт. Студенти побували у ролі вчених, провівши маленький експеримент, в якому навчилися відрізняти справжній сир та сирний продукт. Також, не покидаючи аудиторії, на відео побачили Одеську сироварню, де головний технолог розповідає секретні техніки приготування сиру. Презентація закінчилася дегустацією різноманітних видів сирів.

     10 березня студентка 35 групи Діана Демчук провела диспут на тему кохання під назвою «Відчувай серцем». Цей захід був спрямований на виховання в собі хороших якостей, а також пізнання таких почуттів як кохання, любов, симпатія, закоханість та ін. Кожен зі студентів висловив свою думку щодо різних ситуацій, які бувають в житті людини. В рамках диспуту студенти читали вірші та співали пісні про кохання у виконанні Вікторії Козловської та Ірини Шлей. У підсумку диспуту було доведено, що кохання існує і вважається одним з найпрекрасніших почуттів у світі. Тому варто кохати і бути коханим.

     Практична робота була студентки 35 групи Бейчук К. відбулась у формі ток-шоу із назвою «За лаштунками творчості». Цей захід був спрямований на формування та розвиток творчих здібностей студентів, розкриття особливостей кожного. Гостем ток-шоу була людина з різноманітними інтересами та уподобаннями – студент 35 групи Андрій Кулай. Ведуча ознайомила з цікавими сторінками його життя, а присутні цікавилися подробицями кожної історії.

    17 березня студентка 35 групи Вероніка Мельник провела інформативну годину як одну з форм інформаційно-дискусійної роботи. Інформативна година мала назву «Шлях до успіху у ваших руках». В програму якої входила інформація про самооцінку людей, які досягли успіху, відеопрезентація, та ролики із прикладами досягання успіху попри невдачі.

    Студентка 35 групи Дубчак В. провела вітальню «Смак чаю, як смак сьогодення». Цей захід був проведений з метою більш детально пізнати методи вирощування чаю та традицій чаювання. Учасники активно ділилися своїми вподобаннями до того чи іншого виду чаю. Під час вітальні студенти дізналися про нові види чаю та чайних напоїв. В кінці заходу всіх присутніх очікувало пригощання. Після чаювання студенти обмінялись враженнями і думками від почутого.


Інформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКДІнформаційно-дискусійні форми СКД

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.