Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Тематичний семінар для керівників клубних закладів

Тематичний семінар для керівників клубних закладів

Тематичний семінар для керівників клубних закладів

Підвищення кваліфікації

 

Тематичний семінар для керівників клубних закладів

 

 

   21-23 квітня 2021 року в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся триденний тематичний семінар для керівників клубних закладів, які працюють без фахової освіти, на тему «Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень. Організація роботи клубного закладу в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України».

   Семінар відбувся в дистанційному форматі на платформі Zoom з метою підвищення фахової компетенції директорів, завідувачів міськими, районними (сільськими) будинками культури, закладами культури клубного типу, які працюють без фахової освіти.

   До участі у семінарі зареєструвалось 48 працівників міських та сільських закладів культури клубного типу, спеціалістів структурних підрозділів з питань культури об’єднаних територіальних громад. Географія учасників охоплює 3 райони Хмельницької області. Слухачі семінару представляють Білогірську, Грицівську, Гуківську, Гуменецьку, Китайгородську, Красилівську, Ленковецьку, Миролюбненську, Нетішинську, Полонську, Понінківську, Розсошанську, Солобковецьку, Старокостянтинівську, Староушицьку та Ярмолинецьку територіальні громади.

  Програма семінару включає 24-годинний курс лекцій, серед яких інтерактивне професійне спілкування з питань запровадження інноваційних форм організації соціокультурної діяльності, ознайомлення з досвідом роботи, новими формами та методами дозвілля на базі клубних закладів Хмельниччини.

  В перший день семінару до учасників звернулись експерти в галузі культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності Хмельниччини, серед яких начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Натальська, заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Ігор Кірєєв, директор Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Сергій Нижник, директор Кам’янець-Подільського територіального Об’єднання клубних закладів Володимир Кусік.

   Їх доповіді розкривали актуальні теми організаційно-правових питань оптимізації мережі та діяльності клубних закладів Хмельницької області, кризового менеджменту в закладах культури в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України, підготовка фахівців за напрямком «Менеджмент соціокультурної діяльності» як запорука успішного розвитку клубного закладу, актуальних проблем розвитку діяльності закладів культури та запровадження нових моделей культурного обслуговування населення.

   На завершення першої сесії семінару учасники переглянули Web-презентацію «Джерело талантів» з досвіду роботи творчих колективів коледжу культури і мистецтв, яка транслювалась на офіційній Facebook-сторінці коледжу. Творча майстерня презентувала мистецькі доробки народного інструментального ансамблю (керівник – Степан Пшенишнюк), народної хорової капели «Гомін» (керівник – Ольга Боднар, концертмейстер – Ганна Тимчук), дуету у складі Ярослава Шульса та Валентина Годованюка, ансамблю класичного танцю «Арабески» (керівник – Таїсія Манькевич), дуету у складі Анастасії Білоус та Наталії Косарєвої (клас викладача Тетяни Столаби), студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Катерини Карпенко, Юлії Орлянської та Марини Прокоп’юк (клас викладача Ольги Козак), дуету у складі Артема Стояновського та Віктора Кирилова, народного оркестру народних інструментів (керівник – Олексій Грек), вокального тріо у складі Максима БУгери, Олега Прокопишена та Богдана Самбора (клас викладача Лариси Мечак), ансамблю стилізованого танцю «Квітка» (керівник – Ірина Літинська), народного фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник – Тетяна Столаба), гурту «3D» (керівник – Інна Семенків), народного ансамблю танцю «Каскад» (керівник – Олександра Кучерява), народного оркестру духових інструментів (керівник – Лідія Остап’юк), вокального ансамблю «BlackandWhite» (керівник – Лариса Мечак), народного естрадного оркестру (керівник – Роман Ковальський), народного ансамблю народного танцю «Подільські візерунки» (керівник – Володимир Чорнобиль).

   Змістовні та актуальні теми лекцій слухачі почули від викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін Тетяни Ляшук, Наталії Яворницької, Людмили Григорків та Олександри Павлюк.

    Учасники семінару познайомились з методикою підготовки та проведення культурно-мистецьких масових заходів, видами та формами організації дозвілля громади, основами написання сценаріїв, інноваційними формами соціокультурної діяльності та засобами впровадження їх в роботу закладів культури.

  Найбільшу зацікавленість викликала тема проєктно-ґрантової діяльності як складової умови інноваційного розвитку закладу культури.

   Завершилась друга сесія семінару віртуальною екскурсією «Легенди Старого Кам’янця», яку люб’язно презентували наші партнери – Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець» на своїй Facebook-сторінці.

  Третя сесія семінару складалась із лекцій, теми яких відповідають сучасним запитам клубних працівників в умовах реалізації культурної політики на місцях.

  З мінімальними державними соціальними стандартами забезпечення громадян культурними послугами слухачів познайомила провідний методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Валентина Петрова.

   Викладачі комісії культурологічних дисциплін коледж Людмила Григорків та Алла Вергун розповіли про планування, облік і звітність закладів культури клубного типу, документація клубних формувань, а також про вікові особливості психічного розвитку особистості в організації дозвілля.

   Використання сучасних інформаційних технологій у роботі закладів культури: сучасні тенденції, проблеми та перспективи – така тема практичного заняття, яке провів методист коледжу Петро Гаврилюк.

  А основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов праці та відпочинку в закладах культури презентувала учасникам семінару інженер з охорони праці коледжу культури і мистецтв Валентина Булаєнко.

  За підсумками семінару слухачі виконали контрольне тестування та здобули свідоцтва про підвищення кваліфікації за програмою тематичного семінару.


Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів Тематичний семінар для керівників клубних закладів

 

 

 


Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.