Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Новини » Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри!

Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри!

Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри!

Державні іспити


Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри!

 

 

   08 червня в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв розпочались державні іспити для студентів випускних курсів.

  З метою встановлення відповідності рівня підготовки вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників та присвоєння їм кваліфікації молодших спеціалістів в коледжі працює державна екзаменаційна комісія, яку очолює директор Кам’янець-Подільського територіального Об’єднання клубних закладів Володимир Кусік.

   До складу комісії також входять директор коледжу Нижник С.В., методист Никитюк С.С., заступник директора з навчальної роботи Червоногродський І.І., завідувач відділення Павлюк О.Я., завідувач навчально-виробничої практики Корчук В.М., а також голови циклових комісій Василенюк В.М., Козак О.В., Ляшук Т.Є., Олексійчук М.А., Ковальський Р.І., Павлюк О.Ф., Пшинешнюк С.С., Червінська І.Є., Чорнобиль В.В.

  Першими оцінили знання студентів спеціальностей «Музичне мистецтво естради» та «Хореографія», які складали Комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з навчальних дисциплін «Педагогіка», «Психологія», «Методика викладання хореографічних дисциплін», «Методика навчання» та «Методико-виконавський аналіз педагогічного репертуару».

   Випускники продемонстрували високий рівень здобутих за роки навчання теоретичних знань та практичних навиків, а члени комісії побажали майбутнім працівникам культури вдало застосовувати ці знання на практиці.


Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри! Здобуті знання – шлях до успішної кар’єри!

 Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.